Vyksta paramos ukrainiečiams akcija

Ukrainos Raudonasis Kryžius informuoja, kad dėl konflikto rytinėje šalies dalyje ypač pablogėjo civilių žmonių padėtis – dėl sutrikusių pašto ir banko paslaugų žmonės jau daugiau kaip tris mėnesius negauna atlyginimų, pensijų bei socialinių pašalpų, dėl neramumų beveik du šimtai tūkstančių gyventojų buvo priversti palikti savo namus ir persikelti į kitas šalies dalis.
Ukrainos Raudonasis Kryžius nukentėjusiesiems dalija maisto produktų paketus, drabužius ir talonus, kurių vertė du šimtai grivinų (41 litas) ir kuriuos šeima gali naudoti vietiniuose prekybos centruose, tačiau to neužtenka ir parama yra nepaprastai reikalinga.
„Lietuvos Raudonasis Kryžius prisideda prie Ukrainos žmonių palaikymo ir surengė paramos akciją – nuo antradienio Lietuvos žmonės gali skambinti arba siųsti žinutes trumpaisiais numeriais: 1406 – auka penki litai, 1407 – auka dešimt litų. Aukoti šiais trumpaisiais numeriais bus galima mėnesį iki spalio šešioliktosios“, – informavo rajono Raudonojo Kryžiaus draugijos kuratorė Stasė Alčauskienė.
Parama rytų Ukrainos žmonėms nenutrūkstamai teikiama ir kitais būdais – aukas galima pervesti www.redcrss.lt svetainėje spaudžiant nuorodą „Aukokite dabar“ arba pervedant paramą į Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos sąskaitas.

10 Atsakymų į “Vyksta paramos ukrainiečiams akcija”

 1. Stanislovas parašė:

  Aš irgi prisidėčiau prie paramos, bet než\inau kuriems ji pakliusLietuviai paramą atiduoda tiems kas apšaudo Donbasą. Taigi atleiskite aš susilaikysiu

 2. to>TAIP parašė:

  Lietuva.Nes tik vienintelėje iš buvusių post’komunistinių šalių,pakeitę kailius komunistai ir komjaunuoliai,kgb’istai valdo valstybę,nors ir loja rytų pusėn.

 3. TAIP parašė:

  Taip, ten buvo kelios „revoliucijos“, tik beda tame, kad rusija investuoja nemazai i sau palankius politikus kurie ir padaro visa ta bordaka, kurio zmones nebeapsikente. O putleris matydamas, kad Ukraina gali pabegti is jo itakos zonos, padare tai ka dabar ir matome…
  Parasykite bent vienos valstybes pavadinima, kuri butu rusijos sajungininke ir ten zmones gerai gyventu!?

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Jiems yra sudarytos visos sąlygos patiems pasiimti maisto (ir ne tik maisto) iš oligarchų .Jei pritrūks maisto pas vietinius oligarchus, tegul traukia pas oligarchus, gyvenančius vakaruose .

 5. neužjaučiantis parašė:

  by-bį xaxolams ten,kad kelnės nesmuktų.per savo 23 nepriklausomybės metus sukėlė tris revoliucijas,viskas jiems blogai.jie geriau kaulys iš visų,bet neis dirbti.(milžiniškos šalies skolos iki to maidano).jei priims į es,visas tas brūdas pasklis po europą.padaugės vagių,banditų,pašalpinių.tik ne dirbančių.nesuprantu,kodėl mūsų runkelevizijos iš jų daro šventuosius.

 6. Tomas parašė:

  Tai jūsu kaimo šikniai niekas ir neprašo aukoti. Jūsu bezdylų auka, būtu ižeidimas Ukrainos piliečiui. Aukoja subrendę ir pilietiški žmonės, kurie supranta Ukrainos kurią užpuolė fašistinė rusija padėtį. Didžiuojuosi savo tautiečiais, kurie nepalieka kaimynų sunkią valandą.
  O tiems besmegianiams šliužams norėčiau palinkėt – kai jus ištiks bėda, tegul jūsų kaimynai apsimeta, kad nieko nemato!

 7. neprijaucianti parašė:

  Nezinau,kaip kitiems,bet man juokas ima is tu akciju.Toks jausmas,kad lietuviai patys turtingiausi ir kvailiausi.Nemato,nezino kokia tikroji padetis toje Ukrainoje,o vis vaidina viska suprantantys ir remia visokias nesamones.Tai Gruzija,tai dar kokia tolima kaimynine salis.Kada pagaliau turesit savo nuomone,o neziuresit i burna kvailystes kalbantiems.Patys apsisiko tie ukrainieciai,tai tegul pabadauja,gal tada vertins ka turi.O dabar visas pasaulis kentes,kol viskas nurims.O tuo metu Ukrainoj dauges nauju milijonieriu,prilipusiu prie veltui gautu pinigu.Ar Lietuva uzmirso,kaip pralobo daugelis po nepriklausomybes paskelbimo? O liaudis kaip buvo irankis savo nauda gauti,taip ir liko.Sekmes berazumiams ir taip vadinamiems patriotams,kurie nemato toliau savo akiracio.

 8. mažeikiškė parašė:

  Aš paaukosiu ir mes galime atsidurti jų vietoje.

 9. nesuprantu parašė:

  ar Mazeikiuose visi pavalge ir aprengti,kad gali selpti kitus.

 10. Jo parašė:

  Tiek milijardu gavo is ES is savo uzjurio bosu ir zmonems nieko nekliuvo ,ir kaip cia dabar ?Juk vagis kurie voge isvijo,liko tik gerieji milijardieriai ka jiems vis maza?Tai ne salis tai liunas ……

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto