Vyksta paskutinis šių metų Savivaldybės tarybos posėdis

Į savivaldą išrinkti politikai penktadienį susirinko į paskutinį šių metų Tarybos posėdį. Gyvai vykusiame posėdyje dalyvavo bei politikus su artėjančiomis šventėmis pasveikino rajono gyventojų išrinkti Seimo nariai Laima Nagienė ir Valius Ąžuolas.

Kaip jau įprasta, posėdį galima stebėti Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt paspaudus nuorodą http://195.182.85.135/videov3/.
Darbotvarkėje numatyti 33 klausimai, iš jų – 3 informacijos: Savivaldybės mero patarėjas Virginijus Radvila pateiks informacijos apie pramonės parko perspektyvas bei projektą „Žiedinis atliekų tvarkymas“, bendrovė „Mano konkursas“ – apie Mažeikių rajono savivaldybės administracijos ir jai pavaldžių įstaigų viešųjų pirkimų procesų analizės ir centralizavimo strategijos parengimą.
Baigiantis metams, jau šeštą kartą siekiama turimas ir papildomai gautas lėšas panaudoti pagal tikslinę paskirtį. Dėl gerai vykdomo biudžeto atsiradusios laisvos lėšos – šiek tiek daugiau nei 700 tūkst. eurų – bus nukreipta būtiniausioms biudžetininkų reikmėms.
Tarybai tvirtinti teikiama Savivaldybės 2020–2022 metų strateginio veiklos plano 2020 m. įgyvendinimo ataskaita, tarnybinių lengvųjų automobilių įsigijimo, nuomos ir naudojimo Mažeikių rajono savivaldybės biudžetinėse įmonėse bei įstaigose taisyklės, UAB „Mažeikių šilumos tinklai“ 2022–2024 metų investicijų planas, kiti dokumentai.
Taryba svarstys nemažai sprendimų projektų, susijusių su švietimo sistema, Savivaldybės turtu.
Gyventojams – bloga žinia: didės daugiabučių gyvenamųjų namų maksimalaus bendrojo naudojimo objektų administravimo tarifas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto