Vyrai konfliktus sprendė kumščiais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį pradėti trys ikiteisminiai tyrimai dėl smurto. Konfliktai, pasak pareigūnų, kilo tarp neblaivių artimųjų ir pažįstamų žmonių.

Ketvirtadienį, trečią valandą nakties, policijos pareigūnai sulaukė pranešimo, kad bute Gamyklos gatvėje buvo smurtauta prieš 74-erių metų vyrą. Nukentėjusysis teigė, kad jį sumušė 30-metis, kuris bus kviečiamas apklausai. Įvykio metu nukentėjusysis buvo neblaivus – jam nustatytas 1,24 promilės girtumas.
Du ikiteisminiai tyrimai pradėti dėl smurto prieš sutuoktines. Apie devintą valandą vakaro Kurmaičiuose neblaivus (nustatytas 2,13 promilės girtumas) 53-ejų metų vyras smurtavo prieš 12 metų jaunesnę žmoną, kuri taip pat buvo neblaivi (1,94 promilės).
Vidurnaktį Kurmaičiuose Mažeikių gatvėje 48-erių metų vyras (girtumas – 1,82 promilės) smurtavo prieš ketveriais metais jaunesnę žmoną (moteriai buvo nustatytas 1,98 promilės girtumas).
Pagausėjęs pranešimų apie smurtą šeimose skaičius pareigūnų nestebina – jų teigimu, karantino metu artimieji daugiau laiko praleidžia kartu, neretai vartojamas alkoholis, o kur alkoholis, ten ir konfliktai, peraugantys į smurtą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*