Vyrai ne tik mušė, bet ir kandžiojo savo moteris

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį šeštadienį į smurtą patiriančias šeimas teko įsikišti ne tik policijos pareigūnams, bet ir kitiems pagalbos specialistams.
Įtariamieji smurtu buvo išvežti į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Sumušė žmoną

Naktį iš penktadienio į šeštadienį, tuoj po vidurnakčio, dėl triukšmo Ventos g. 37-ojo namo bute kaimynai iškvietė policijos pareigūnus. Žmonės sunerimo išgirdę šaukiant moterį, įtarė, kad ją muša sutuoktinis. Atvykus pareigūnams, kaimynų nuogąstavimai pasitvirtino: neblaivus, tačiau girtumą tikrintis atsisakęs 28-erių metų vyras mušė neblaivią 35-erių metų sutuoktinę. Nukentėjusiajai buvo nustatytas 1,70 promilės girtumas, ji į gydymo įstaigą nesikreipė. Namuose konflikto metu buvo mažamečių vaikų, todėl policijos pareigūnai informavo specializuotos pagalbos centro specialistus – vaikų teisių gynėjus.

Įkando į koją

Šeštadienį, apie pusę vienuolikos ryto, Žemaitijos gatvės gyvenamojo namo bute kilo konfliktas tarp sugyventinių. Jo metu neblaivus 35-erių metų vyras (nustatytas – 2,43 promilės girtumas) įkando blaiviai 37-erių metų sugyventinei į koją.
Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė.

Patyrė rimtų sužalojimų

Šeštadienio popietę policijos pareigūnai vyko į Troškučių kaimą. Čia akivaizdžiai neblaivus, tačiau girtumą tikrintis atsisakęs 43-ejų metų vyras sumušė neblaivią sugyventinę. 48-erių metų nukentėjusiajai dėl jos būklės nepavyko nustatyti girtumo.
Po medikų apžiūros Mažeikių ligoninėje moteriai buvo diagnozuoti šonkaulio ir nosies kaulo lūžiai, veido ir pilvo sienos sumušimai, mušta antakio žaizda. Sužalojimus nukentėjusioji gydosi namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto