Vyrai smurtavo prieš artimiausius žmones

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Gegužės 1-oji Kurmaičių gyventojui susiklostė nekaip – prieš savo žmoną smurtavęs vyriškis įkliuvo policijos pareigūnams.
Pirmasis pranešimas apie smurtą buvo gautas penktadienį, apie pirmą valandą dienos. Nuo 34-erių metų vyro nukentėjo aštuoneriais metais jaunesnė žmona. Tuomet policijos ekipažas namuose rado tik nukentėjusiąją, kuriai buvo nustatytas 2,30 promilės girtumas, įtariamasis buvo spėjęs pasprukti.
Pakartotinis pranešimas iš Kurmaičių buvo gautas tą pačią dieną, apie pusę dešimtos vakaro. Pranešta, kad grįžęs vyras vėl skriaudžia savo žmoną. Šį kartą smurtautojas buvo sulaikytas, jam nustatytas 1,98 promilės girtumas, įtariamasis uždarytas į policijos areštinę.
Kitas smurtavęs mažeikiškis policijos areštinėje atsidūrė pirmadienį, apie antrą valandą nakties. M. Valančiaus gatvėje esančiuose namuose neblaivus (1,84 promilės) 32-ejų metų vyras pakėlė ranką prieš savo motiną. Nukentėjusioji buvo blaivi.
Abiejų įtariamųjų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, jiems gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*