Vyriški ir moteriški rankiniai laikrodžiai – kaip išsirinkti tinkamiausius?

Nuotrauka: Given.lt

Ieškote dovanos sau? O galbūt norite palepinti mylimą žmogų? Vienas universaliausių pirkinių yra kokybiškas rankinis laikrodis, nustebinsiantis kiekvieną. Dailus moteriškas laikrodis arba stilingi laikrodžiai vyrams yra unikali stiliaus detalė, suteiksianti modernumo bei prabangos įspūdį. Žinome, jog rasti kokybišką, tinkamą dizainą ir lūkesčius atitinkančias funkcijas turintį laikrodį yra nelengva – juk reikia atsižvelgti ir į laikrodžio formą, korpuso spalvą, dirželio medžiagą bei dizainą… Skubame į pagalbą – peržvelkite mūsų kruopščiai parengtą informaciją ir svajonių laikrodį rasite akimirksniu!

Rankiniai laikrodžiai – rafinuota klasika

Moteriškas arba vyriškas laikrodis ne tik užtikrina mūsų punktualumą, bet ir padeda išreikšti individualų skonį, požiūrį bei stilių. Kokybiškas rankinis laikrodis taip pat praverčia svarbių susitikimų metu, kuomet šis prabangus papuošalas tampa naudingu įrankiu, padedančiu sudaryti puikų pirmąjį įspūdį. Jei norite suteikti savo garderobui naujų spalvų, jums tikrai pravers modernus sidabrinis arba auksinis laikrodis.

Norite padovanoti laikrodį artimajam? Neskubėkite į papuošalų parduotuvę, verčiau pagalvokite apie mylimo žmogaus interesus, pomėgius, stilių. Galbūt jūsų artimas žmogus yra sporto entuziastas, verslininkas arba mados mėgėjas? Ar laikrodis bus skirtas kasdieniam dėvėjimui, ar ypatingoms progoms ir verslo susitikimams? Kiekviena laikrodžių parduotuvė siūlo begalę skirtingų laikrodžių, todėl svarbu atsižvelgti į visus šiuos niuansus – taip lengviau apsipirksite ir išrinksite tinkamą laikrodį, kuris tikrai patiks naujajam savininkui.

Vyriški ir moteriški laikrodžiai

Kuo vyriški laikrodžiai skiriasi nuo moterims skirtų aksesuarų? Laikrodžiai moterims pasižymi subtilumu ir turi mažesnius ciferblatus bei siauresnius dirželius. Jie dažnai papuošiami deimantais bei kitais akį traukiančiais akcentais. Kitaip nei laikrodžiai moterims, vyriški laikrodžiai yra masyvesni, platesni ir sunkesni. Kiekvienas džentelmenas žino, jog kokybiškas laikrodis sudaro puikų pirmą įspūdį ir perteikia statusą bei stiliaus pojūtį. Rankinis laikrodis yra bene geriausia dovana pilnametystės sulaukusiam jaunuoliui, kadangi šis aksesuaras paverčia išvaizdą brandesne ir rimtesne.

Kaip išsirinkti rankinį laikrodį?

Tinkamiausią laikrodį įsigysitę atsižvelgdami į savo poreikius – apgalvokite, kokių funkcijų norite ir atkreipkite dėmesį į prekės ženklą, medžiagą, spalvą ir kitas savybes:

  • Tipas. Esate klasikos gerbėjas? Jums tikrai patiks visuomet populiarūs auksiniai laikrodžiai. Jei mėgstate modernų stilių, rinkitės aksesuarą iš masyvaus sidabro.
  • Biudžetas. Renkantis laikrodį svarbu apsvarstyti, kiek lėšų ruošiatės skirti pirkiniui. Rankinio laikrodžio kaina priklauso nuo aksesuaro kokybės ir prekės ženklo. 
  • Dizainas. Sporto gerbėjams rekomenduojama rinktis funkcionalų sportinį laikrodį, o oficialiuose renginiuose bei susitikimuose besilankantys verslininkai turėtų investuoti į savo stilių ir įsigyti klasikinį laikrodį su metaliniu dirželiu. Visgi, jei ieškote laisvalaikiui skirto aksesuaro, kuris tiktų prie bet kokios aprangos, rinkitės klasikinį laikrodį su odiniu dirželiu.
  • Papildomos funkcijos. Norite, jog jūsų naujasis laikrodis rodytų ne tik laiką, bet ir datą? O gal ieškote su apyranke derinamo aksesuaro? Šie aspektai taip pat turi įtakos pasirinkimui.

GIVEN juvelyrinių dirbinių ir laikrodžių parduotuvė

Rankinis laikrodis yra svarbus stiliaus elementas ir puiki investicija į savo garderobą. Šis aksesuaras taps įsimintina dovana artimam žmogui – tai puikus pasirinkimas, tarnaujantis daugelį metų. Tinkamiausią laikrodį rasite Given papuošalų parduotuvėje, siūlančioje platų aksesuarų asortimentą. Jei pasimesite pasiūlymų gausoje, profesionalūs konsultantai visuomet atsakys į visus iškilusius klausimus ir padės išsirinkti geriausią variantą. Neturite galimybės įsigyti pirkinį gyvai? Given siūlomi laikrodžiai internetu atsiunčiami sparčiai ir saugiai iki pat jūsų namų durų. Įsigykite svajonių laikrodį ir puoškitės kartu su Given!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto