Xiaomi telefonai už prieinamą kainą

Smartphone Nerd

Xiaomi per pastarąjį dešimtmetį tapo tikrai pasauliniu prekės ženklu. Xiaomi telefonai žinomi visame pasaulyje, o antriniai prekės ženklai – POCO ir Redmi – siūlo įrenginius pigių kainų segmente.

Iš pradžių įmonė kasdienėms užduotims siūlė paprastesnius telefonus, tačiau pastaruoju metu pradėjo leisti į žaidimus orientuotus įrenginius. Daugelis žmonių žino Xiaomi Black Shark serijos telefonus, tačiau bendrovė taip pat siūlo telefonus žaidimams su POCO ir Redmi prekių ženklais. Svarbiausia, kad Xiaomi telefonai siūlomi už prieinamą kainą, o surinkimo kokybė nuo to nenukenčia.

Svarstant apie Xiaomi žaidimų telefonų įsigijimą, reikia atkreipti dėmesį į procesorių. Patartina rinktis Xiaomi telefonus, kurių procesorius pirkimo metu yra vienas geriausių rinkoje, ar tai būtų Snapdragon, Exynos ar MediaTek, tačiau reikia įvertinti ir jame įmontuoto GPU galingumą. Juk žaidimams mums reikia didelio našumo procesoriaus. Pavyzdžiui, Snapdragon 865 su iki 8 GB operatyviosios atminties, kurią turi Xiaomi Mi 10T Pro serijos telefonai. Taip, šie Xiaomi telefonai egzistuoja nuo 2020 m., tačiau suporuoti su vienu geriausių kompanijos ekranų – 6,67 colio IPS skydeliu, kurio atnaujinimo dažnis siekia iki 144 Hz – šie Xiaomi telefonai tikrai gali susidoroti su bet kuo.

Perkant Xiaomi telefonus žaidimams, aišku, kad kuo didesnis ekrano dydis, tuo labiau įtrauks į žaidimą. Tačiau ekranas su daugiau colių, bet mažesnės skiriamosios gebos suteiks mažiau malonumo nei mažesnis, didesnės raiškos ekranas. Idealiu atveju Xiaomi žaidimų telefonai turėtų būti Full HD+ (3840 x 2160 pikselių). Tokius siūlo, pavyzdžiui, Xiaomi 12 ir POCO F4.

Na ir atnaujinimo dažnis. Žaidimų greitis yra dažnis, kuriuo ekranas įkelia naują vaizdą, gautą iš grafinio bloko. Xiaomi telefonai su didesniu atnaujinimo dažniu tikrai suteiks daugiau malonumo žaidžiant žaidimus. Todėl jei turite galimybę, rinkitės Xiaomi telefonus su padidintais atnaujinimo dažniais – 90 ir 120 Hz, o tai yra Xiaomi Poco F4 GT serijos telefonai arba, pavyzdžiui, Xiaomi 12 Pro telefonai. Lyderiai, žinoma, yra Xiaomi Black Shark 5 telefonai, kurių atnaujinimo dažnis siekia net 144 Hz.

Žinoma, tai dar ne visi parametrai, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį, tačiau galime drąsiai teigti, kad Xiaomi telefonai žaidimams tvirtai užėmė savo vietą pasaulinėje išmaniųjų telefonų rinkoje ir rinktis tikrai yra iš ko!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto