Žemaitijos gatvės daugiabutyje – naktinė evakuacija

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Savaitgalį bemiegę naktį teko išgyventi Žemaitijos gatvės 18-ojo namo gyventojams.
Policija, gavusi pranešimą apie šiame daugiabutyje padėtą sprogmenį, surengė namo gyventojų evakuaciją.

Teko evakuoti žmones

Pranešimas, kad Žemaitijos gatvės 18-ojo namo aštuntajame aukšte po pusvalandžio sprogs padėtas sprogmuo, telšiškius policijos pareigūnus pasiekė šeštadienį, likus dviem minutėms iki vidurnakčio. Į anonimo grasinimus buvo pažiūrėta rimtai – prie daugiaaukščio atvyko policijos, medikų ir ugniagesių gelbėtojų ekipažai, buvo įvestas planas „Skydas“ ir iš namo evakuoti gyventojai.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

12 Atsakymų į “Žemaitijos gatvės daugiabutyje – naktinė evakuacija”

 1. Tadas parašė:

  Žmonės apsiraminkit. Nera jau ten taip ir baisu. Tegul tas namas stovi, ar jums trugfo? Praeikit pro jį. Jai kažkas trugdo. Tėsiog ten yra ir daugiau normalių žmonių, nešnekėkit nesamoniu. Man tai kai praeinu pro jį niekas ten netrugdo. Manau ir jūs mažiau į jį dėmesi kreipkite. Tegul stovi jai stovi, gal sutvarkys ta nama ir viskas bus gerai. Nesinervinkit čia perdaug. :)

 2. Gaidynas parašė:

  Kurvos mano bočiu ten kažkas pridūre ir dar sako ten visks normalu? Aišku su kokiais gyveni kaiminystei tokiu ir tampi

 3. siaip parašė:

  Su musu svietimo sistema kazkas tikrai negerai, va paaugle, prisistatanti niku „Zmogus“, tragiskos padeties svietime vaisius…

 4. Tavo Namai parašė:

  Žmogus sv Rimvydė

 5. Žmogus parašė:

  Visi gyventojai nori jį išrenovuoti. Bet va mat mūsu mažeikių darbibinkai užimti. Ir niekas nerenovuoja, nes atseit laiko nera.

 6. Žmogui parašė:

  O kas tą jūsų daugiabutį turi renovuoti? Yra noras, susimeskit pinigėlių ir pirmyn!

 7. Žmogus parašė:

  Gal jūs žmonės biški pagalvokit. Kad ten gyvena ir daug gerų žmonių. Taip kad nereikia čia varyti. Tegul išrenovuoja ta nama ir viskas bus gerai. Jūs patis su savo sprogimais juokinat žmonęs, pažiūrėkit kiek ten nekaltų žmonių, nemat kad jų daug? Kiek nekaltų vaikų! Jai jau ten yra narkomano, ar nepasiturinčiu žmonių, ir namas neatrodo gražiai. Tai jau jį sprogdint? Pagalvokit ka sakot. Nes jums nepatiktu kad jūsu namas sprogtu. Aš esu to namo gyventoja, ir nesu pilnametė. Esu iš geros šeimos. Ir man nesvarbu kur aš gyvenu, man svarbu kad turiu tėvus. Taip kad patylėkit. Nes jau nervinat su savo nesamonėmis. Pasirodo kokio jūs žemoo lygio. ;)

 8. Juokas pro ašaras parašė:

  Keista???? Daug metų visi žino, kad ten gyvena daug narkomanų, bomžų ir niekas nedaroma??? …

 9. Kiek galima? parašė:

  Tuos abu dvylikaaukščius reikia sprogdint ir sulygint su žeme… kiek galima trukdyt policijos, ugniagesių ir medikų darbą? dėl kažkokių narkomanų ir čigonų pasilinksminimų? Tegul varo į savo taborus ir ten padeginėja. O normalius žmones šiuose namuose gyvenančius aš nuoširdžiai užjaučiu.

 10. sprok padla parašė:

  kurva galejo sprogt

 11. lolas parašė:

  Manau, kad normalių žmonių ten gyvena daugiau.

 12. Girutis parašė:

  Narkomanų ir bomžų irštva.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto