Žemaitijos sostinėje mažeikiškių laukė pralaimėjimas

Vienintelėse praėjusią savaitę žaistose rungtynėse „M Basket“ patyrė keturioliktą nesėkmę –mažeikiškiai krepšininkai išvykoje nusileido „Telšiams“.

Rungtynės Žemaitijos sostinėje mažeikiškiams prasidėjo „šaltu dušu“ – jiems niekaip nesisekė pelnyti pirmųjų taškų, pirmasis kėlinys buvo pralaimėtas net 20 taškų skirtumu.

Antrame kėlinyje žaidimą pavyko šiek tiek stabilizuoti, tad į ilgąją pertrauką komandos išėjo, esant rezultatui 39:26 telšiškių naudai. Persilaužimo mažeikiškiams pasiekti vis tik nepavyko, „Telšiai“ neprisileido varžovų arčiau ir šventė pergalę rezultatu 83:67.

Dviejų pirmaujančių komandų rungtynėse mūsų ekipai 19 taškų pelnė Karolis Guščikas, 12 – Artūras Jomantas, po 11 – Šarūnas Valunta ir Simas Jasaitis.

„M Basket“ su 22 pergalėmis ir 14 pralaimėjimų užima ketvirtą vietą, antrame etape komandai liko sužaisti dvejas rungtynes. Norint likti stipriausiųjų ketvertuke mažeikiškiams būtina dar bent viena pergalė.

Ketvirtadienį mūsų komanda išvykoje susikaus su pirmą vietą užimančia Marijampolės „Sūduva-Mantinga“, o antrąjį etapą ji baigs šeštadienį – rungtynėmis namuose su šeštoje vietoje esančia „Šilute“.