Žemalėje „Baltąja vakariene“ paminėtas kaimo jubiliejus

Žemalėje, prie Baltojo kryžiaus, malda už gyvus ir mirusius kaimo gyventojus, pradėtas vakaras sukvietęs visus į ,,Baltąją vakarienę“. Nuotr. iš organizatorių archyvo

Penktadienį baltai pasipuošę Žemalės bendruomenės nariai susitiko Sodelės gatvėje, prie Baltojo kryžiaus. Malda už kaimo gyventojus pradedamos „Baltosios vakarienės“ tradicija gyvuoja jau trečius metus. Tačiau šį kartą bendruomenės renginys buvo išskirtinis – paminėtas Žemalės jubiliejus. Kaimui šiemet sukanka  470 metų.

});

Prasidėjo malda

Penktadienio vakarą žemališkiai ir kaimo svečiai susirinko prie Baltojo kryžiaus, kur buvo sukalbėta malda už gyvus ir mirusius kaimo gyventojus.

Po to Žemalės bendruomenės žmonės, baltai pasipuošę,  susirinko  prie kaimo jubiliejui įamžinti skirto įspūdingo dydžio statinio, kuriame įrašyta kaimo atsiradimo data ir ratas su Žemalei priklausančių kaimelių pavadinimais.

Bendruomenės tarybos narė Aušra Druskinienė „Santarvei“ sakė, kad tai bendruomenės pirmininko Pauliaus Pocevičiaus idėja, kurią pavyko sėkmingai įgyvendinti.
...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto