Žemės dienos proga – viktorina

Asmeninio archyvo nuotr.

Penktadienį lopšelyje-darželyje ,,Buratinas“ vyko viktorina ,,Rūšiuok ir aplink bus gražu“.
Viktorinoje dalyvavo lopšelio-darželio ,,Buratinas“ 10 ir 11 jungtinė priešmokyklinių grupių komanda, lopšelio-darželio ,,Linelis“ priešmokyklinukai, jų auklėtoja Rasa Baltutienė ir lopšelio-darželio ,,Gintarėlis“ ugdytiniai bei jų auklėtoja Erika Matutienė.
Prieš viktoriną vaikai pasiklausė 10 gr. (jų auklėtoja Irena Veselienė) pasakos apie švarą, tvarką, rūšiavimą, Žaliosios šluotelės norą, kad visame mieste būtų švaru ir tvarkinga. Klausydami pasakos, viktorinos dalyviai prisiminė ir įtvirtino žinias, kurias vėliau pritaikė viktorinos metu. Smagu buvo stebėti vaikų darbą komandose, kaip jie tariasi, aiškinasi, bendrauja. Pasidžiaugėme, kad visų darželių ugdytiniai supranta konteinerių paskirtį, žino, kurias atliekas dėti į atitinkamos spalvos konteinerius.
Auklėtoja I. Veselienė vaikams pateikė daug įdomios informacijos apie atliekų sunykimo terminus. Vaikai sužinojo, kad popierius suyra per 7-erius metus, plastikas per 12 metų, o stiklas išlieka nesuiręs.
Nuotaikingą viktoriną organizavo priešmokyklinio ugdymo pedagogės I. Veselienė ir Liudmila Ligeikienė. Šis renginys skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti.
Šiandien, kovo 20-ąją, ,,Buratiniečiai“ pasveikino Žemę, parskridusius paukštelius, papuošė gėlynus, pasižadėjo saugoti Žemę.

Genė TAMUŠAUSKIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto