Žemės sklypai liks vietos bendruomenių poreikiams

Nuotraukoje iš Sedos trečiojo amžiaus universiteto archyvo: Šiame sklype bendruomenė planuoja pasodinti ąžuolų giraitę.

Savivaldybės administracija gavo prašymus iš Sedos ir Tirkšlių dėl konkrečių žemės sklypų, kad jie nebūtų privatizuojami, o liktų visuomenės poreikiams.
Savivaldybės taryba prašymams pritarė.
Sedos kultūros centro direktorius Gintautas Griškėnas Sedoje, Piliakalnio gatvėje, prašė suformuoti 60 arų sklypą. Jis paaiškino, kad jame planuojama sodinti Sedos trečiojo universiteto TAU ažuolų giraitę, skirtą Lietuvos valstybės šimtmečiui pažymėti.
Kad tas sklypas būtų skirtas visuomenės reikmėms ir teritorija būtų pripažinta svarbia vietos bendruomenei, pritarė ir Sedos seniūnija.
„Toks sprendimas geras ir sveikintinas“, – sediškių iniciatyva pasidžiaugė Savivaldybės meras Antanas Tenys.
Savivaldybės taryba pritarė ir Tirkšlių seniūno Juozo Kungio prašymui 8 arų sklypą, esantį Tirkšliuose, Laukų gatvėje, priskirti neprivatizuojamiems plotams. Jis paaiškino, kad sklypas bus naudojamas seniūnijos poreikiams – ruošti ir sandėliuoti malkas katilinei.
Taryba pritarė abiem prašymams. Dėl šių sklypų suformavimo ir jų paskirties bus kreiptasi į Nacionalinės žemės tarnybos Mažeikių skyrių.

One Reply to “Žemės sklypai liks vietos bendruomenių poreikiams”

  1. Komentatorius parašė:

    Gal kas žinote, kodėl kai kurie didieji portalai apie Mažeikius parašo pirmieji ir vieninteliai, o santarvė.lt nebūna jokios info apie tai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto