„Žiburėlio“ pradinė mokykla – kūrybingiausia „Saugaus interneto“ savaitės renginiuose

Nuotr. iš „Žiburėlio“ pradinės mokyklos archyvo

Mažeikių „Žiburėlio“ pradinėje mokykloje 3–4 klasių mokiniai klasės valandėlių metu dalyvavo saugumo internete ir skaitmeninio pilietiškumo programoje „Būk Interneto Genijus“, nufilmavo „Saugaus interneto“ tinklalaidę (podcast) „Ir vėl tie Žiburiukai“, išbandė savo žinias spręsdami „Draugiško interneto“ testus. Taip pat tyrinėjo asmeninės informacijos apie išgalvotą personažą rinkinį, kad galėtų susidaryti nuomonę apie tam tikrą žmogų.

Tuo užsiėmimai nesibaigė: vaikai apsvarstė, kaip žmonės yra vertinami pagal tai, ką jie skelbia internete, apžvelgė keturis parašytus scenarijus ir aptarė, koks galėtų būti geriausias kiekvieno jų sprendimas, siekiant privatumo, bei tyrinėjo, kaip skirtingi žmonės suvokia privatumą. Naudodamiesi tik jaustukais, kūrė marškinėlius, kuriais stengėsi išreikšti save.
„Saugaus interneto“ savaitės organizatoriai atrinko kūrybingiausias mokyklas, joms skiriami pagrindiniai prizai. Tokiomis pripažintos Mažeikių „Žiburėlio“ pradinė mokykla ir Radviliškio Lizdeikos gimnazija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto