Židikiškė atlaikė iššūkį – nubėgo 70 kilometrų distanciją

Pakilimai lauko laiptais tapo tik vienu iš Daivos Batakienės išbandymų trasoje. Nuotr. iš asmeninio archyvo

Iššūkis sau, išbandymas bėgimu. Taip židikiškė Daiva Batakienė pavadino savo dalyvavimą bėgime gamtos takais „Trail Kuršių nerija“, kur įveikė 70 kilometrų distanciją.
Bėgimą moteris atrado prieš pusantrų metų – kai rimtai susirūpino savo sveikata.

Pakerėjo vaizdai

Bėgimas UNESCO saugomoje teritorijoje – Kuršių nerijoje – spalį vyksta jau ketvirtus metus. Čia bėgikai gali varžytis keturiose distancijose – 12, 25, 50 ir 70 kilometrų.
Pirmų trijų distancijų dalyviai bėga Smiltynės apylinkėse. Ilgiausios distancijos bėgikai Smiltynėje susodinami į autobusus ir nuvežami į Nidą, iš kur turi parbėgti nurodyta trasa – gamtos takais.
„Pernai pirmą kartą dalyvavau šiame bėgime, tada bėgau dvylika kilometrų. Įspūdžiai iš to bėgimo buvo minimalūs – trasa Smiltynėje buvo tokia, kad nė jūros nematėme. O po šio bėgimo sunku nuo įspūdžių atsigauti – čia ir pušų laukai, kur žmogui net draudžiama eiti, ir kopos, ir smėlynai, ir dešimt kilometrų pajūriu.
Apie trasos sunkumą galima spręsti ir iš to, kad joje yra bendras kilometro pakilimas“, – sakė 35-erių metų bėgikė.

Svarbu ir kojos, ir galva

Noras išmokti bėgti taip, kad jaustum kūną, kad nesidaužytų širdis, be to, noras mesti sau iššūkį, – visa tai tapo akstinu prieš pusę metų pradėti dirbti su treneriu.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*