Židikiškiai svarsčių kilnotojai – ant nugalėtojų pakylos

Židikų moksleiviai, treniruojami kūno kultūros mokytojo Andriaus Šakinsko (viduryje), ir finalinėse varžybose surinko nemažą medalių derlių. Nuotrauka iš komandos archyvo

Židikiškiai moksleiviai, kurie jau ir anksčiau yra pasiekę svarių rezultatų, net ir įvykus sportininkų kaitai, išlaiko aukštą lygį – gimnazijos komanda tapo Lietuvos mokyklų sporto žaidynių svarsčių kilnojimo vicečempione.

Pelnyta medalių gausa

Kuršėnuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės svarsčio kilnojimo varžybos, kuriose  dalyvavo 12 stipriausių komandų. Nugalėjusi visus varžovus rajoninėse ir tarpzoninėse varžybose finale dalyvavo ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos svarsčių kilnotojų komanda.
Per praėjusius metus pasikeitė beveik pusė komandos narių, kai kuriems tai buvo pirmos tokio lygio varžybos, o kai kuriems vien šiais mokslo metais tai buvo ketvirtas ar net penktas startas.
Iš aštuonių židikiškių gimnazistų net šeši tapo prizininkais ir nugalėtojais savo svorio kategorijose. Tarp sportininkų iki 53 kilogramų Martynas Kaminskas užėmė trečiąją vietą, tokią pat vietą svorio kategorijoje iki 58 kg iškovojo Edvinas Semionovas, o toje pačioje svorio kategorijoje dalyvavęs Vilius Gerika tapo vicečempionu. Tarp dalyvių iki 63 kg Vytautas Kekys tapo antros vietos laimėtoju, svorio kategorijoje iki 68 kg Tautvilas Liegis užėmė trečiąją vietą, o Irmantas Bunkus tapo šalies čempionu.
Susumavus visus rezultatus, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos svarsčių kilnotojų komanda tapo šių varžybų vicečempione, nusileidusi tik Kauno rajono Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos komandai.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

3 Atsakymai į “Židikiškiai svarsčių kilnotojai – ant nugalėtojų pakylos”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Šaunuoliai vaikinai ir jų mokytojas. Pavyduoliai turėtų įvertinti, kad ne pagal ūgį ir ne grožį medaliai teikiami. Jie garsina savo gimnaziją visoje Lietuvoje, o Lietuvą Europoje. O kas pavydi tegu parodo savo jėgą girų kilnojime.

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Tu tikriausiai treningų neturėjau ir sportuoti negalėjai, o dabar užpavydėjai. Žinok ir Židikuose runkelių era baigėsi. Ten vyrukai garbę gina iš širdies.

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    Nu kiek gali girtis su tuo nykštuku mokytoju. Atsibodo. Pamiršo kiek čia seniai iš jo visi mokykloj žvengė :)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto