Židikiškiams moksleiviams – šalies vicečempionų taurė

Židikų mokyklos komanda tik dviem taškais atsiliko nuo nugalėtojų ir džiaugėsi antrosios vietos taure ir medaliais. Nuotrauka iš komandos archyvo

Židikiškiai svarsčių kilnotojai tapo Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių varžybų vicečempionais – atsinaujinusi Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos komanda nuo nugalėtojų atsiliko tik dviem taškais.   

Į Kuršėnuose vykusias finalines varžybas suvažiavo devynios rajoninėse ir tarpzoninėse varžybose triumfavusios komandos. Šią teisę iškovojo ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos atstovai, juos treniruoja mokytojas Andrius Šakinskas.
Židikiškių komanda, kurią sudarė aštuoni sportininkai, surinko 104 taškus ir pelnė vicečempionės titulą. Ji tik dviem taškais atsiliko nuo nugalėtojų vardą iškovojusios Ugnės Karvelis gimnazijos (Akademija, Kauno rajonas) komandos.
Asmeninėse varžybose židikiškiai džiaugėsi dviem čempionų medaliais – visus varžovus savo svorio kategorijose aplenkė Violeta Liegytė ir Erikas Kocys.
Antras vietas varžybose iškovojo Vilius Gerika, Justinas Smulkys bei Antanas Lukošius, bronzą pelnė Lukas Mažonas ir Mantas Ramonas, ketvirta liko Ramunė Lukošiutė.
Plačiau – antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Židikiškiams moksleiviams – šalies vicečempionų taurė”

  1. sirgalius parašė:

    Pasidomėjau, Židikiškiai (gimnazijoje mokosi apie 200 vaikų) nusileido dviem taškais tik Kauno rajono gimnazijai, kurioje mokosi virš 1000 vaikų (atranka daug geresnė). Šaunuoliai… Sėkmės ir toliau.

  2. Petras parašė:

    Labai džiugu, kad yra puikių sportininkų, kurie šlovina Židikų miestelį, jos gimnaziją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto