Židikiškių pora įveikė paros bėgimo iššūkį

Po įveiktos distancijos Alvydas ir Daiva Batakiai džiaugėsi tuo, kad vėl pranoko savo lūkesčius.
Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Židikiškių Alvydo ir Daivos Batakių duetas įvykdė, atrodo, beprotišką sumanymą – dalyvavo ir sėkmingai įveikė paros bėgimo iššūkį.

Bėgimo trasose židikiškiai nėra naujokai – praėjusiais metais Daiva Batakienė nuo birželio pabaigos iki lapkričio pradžios nubėgo dvylika maratonų, jos vyras Alvydas – maratonu daugiau.

„Praėjusiais metais paros bėgimas parko trasoje Lodzės vaivadijoje, Pabiance, vyko rudenį. Lietuvis čia pagerino paros bėgimo rekordą, nubėgęs beveik 309 kilometrus, mes jį palaikėme, sekdami įvykius, ir pagalvodavome – būtų smagu dalyvauti tokiame renginyje. O be to, kas yra beprotiška, tas mus veža, tad, padedant bendrovei „Hotrema“, atsidūrėme Lenkijoje“, – apie kilusią idėją kalbėjo D. Batakienė.

Į šiemet vykusių varžybų vietą lietuviai, kurių iš viso čia buvo keturi, atvyko iš vakaro, apsigyveno palapinėje, o septintą valandą ryto stojo į startą. Ir tada prasidėjo – bėgimas parko takeliais 1,7 kilometro ilgio ratu, finišas – kitos paros septintą valandą ryto.

Iš viso per parą Alvydas įveikė 184,7 kilometro ir tarp 72 dalyvių užėmė 23 vietą, savo amžiaus grupėje liko devintas, Daiva įveikė 162 kilometrus ir tarp dvidešimties moterų buvo devinta.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

One Reply to “Židikiškių pora įveikė paros bėgimo iššūkį ”