Židikų gimnazijoje – vienuoliktokės tapybos darbų paroda

Pagrindinė Godos Vaitkutės darbų konsultantė – dailės mokytoja Inga Šilinskaitė. Vytauto KEKIO nuotr.

Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijoje eksponuojama tapybos darbų paroda, kurią gimnazijos  bendruomenei padovanojo vienuoliktokė Goda Vaitkutė.
Pirmąją personalinę parodą surengusi mergina abejoja, kad savo ateitį susies su tapyba.

Skirta lankytojų nominacija

Godos dailės mokytoja Inga Šilinskaitė pasakojo, kad seniai pastebėjo jos gabumus tapybai, tad ragino ją nesustoti, dirbti.
„Kai susikaupė nemažai Godos darbų, pasiūliau merginai jais pasidalinti su visa gimnazijos bendruomene, ir ji sutiko. Goda yra nutapiusi įvairaus formato paveikslų. Jų yra gerokai per dešimt, tad ir paroda nemaža išėjo – būna, kad dailininkai parodoje eksponuoja ir po keturis darbus“, – pastebėjo pedagogė.
Šiuo metu dailės darbai renkami į Plungėje rengiamą Žemaitijos jaunųjų menininkų parodą-konkursą, skirtą Stanislovo Riaubos vardo premijai laimėti – į šią parodą bus pristatyti ir keturi židikiškės G. Vaitkutės darbai.
Parodos Plungėje lankytojai Godos darbus matys jau ne pirmą kartą, ši paroda merginai – ketvirtoji. Praėjusiais metais lankytojai jai skyrė geriausios tapytojos nominaciją.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Merginos tapybos pasaulyje – įvairios tematikos kūriniai. Vytauto KEKIO nuotr.

3 Atsakymai į “Židikų gimnazijoje – vienuoliktokės tapybos darbų paroda”

  1. Šaunu bet keista parašė:

    Šaunu, kad yra tokių gabių jaunųjų talentu, bet stebina salės, kurioje eksponuojami paveikslai, Židikų mokyklos grindys. Jos iš karto krinta į akis, neatrodo estetiškai prie tokių gražių paveikslų, juk mokykla renovuota, bet grindis pakeisti matyt pinigų nepakako…

  2. Daiva parašė:

    Labai šaunu,kad toks talentas atskleistas.Sėkmės!

  3. gražu parašė:

    šaunuolė mokytoja šaunuolė mokinė sėkmės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto