Židikų gimnazistams – keturios prizinės vietos

Abiejose jaunių svorių kategorijose geriausius rezultatus parodė gimnazistas Erikas Kocys. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Keturi Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos moksleiviai dalyvavo nuotolinėse Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos organizuojamose varžybose jos įkūrėjo Kazimiero Paltaroko taurei laimėti. Visi jie iškovojo prizines vietas.
Jaunių grupėje (svorio kategorija iki 68 kg) užtikrintai nugalėjo gimnazijos antrokas Erikas Kocys, kurio rezultatas buvo geriausias abiejose jaunių svorių kategorijose.
Antrą vietą suaugusiųjų svorio kategorijoje iki 68 kg užėmė Liutauras Vindšius, antra merginų grupėje tapo Akvilė Šonaitė, trečią vietą čia iškovojo Violeta Liegytė.
Varžyboms gimnazistus ruošęs mokytojas metodininkas Andrius Šakinskas „Santarvei“ pasakojo: „Pirmą kartą išbandėme jėgas nuotolinėse varžybos ir manau, kad rezultatai neblogi. Dėl objektyvių priežasčių dalyvavo tik nedidelis būrelis mūsų sportininkų, o be to, buvo rungiamasi su sunkesnio svorio svarsčiais. Sportininkai šioms varžyboms praktiškai ruošėsi savarankiškai – nuotoliniu būdu duodavau užduotis, jie siųsdavo vaizdo įrašus, kaip jas vykdydavo, tačiau tai neatstoja betarpiško bendravimo, kai gali matyti jų daromas klaidas. Tie, kurie yra įtraukti į aukšto meistriškumo sportininkų sąrašą, rinkomės bent kartą per savaitę treniruotis salėje.“
A. Šakinskas sakė, kad net penki gimnazijos atstovai yra pakviesti į Lietuvos rinktinę. Jie atstovaus šaliai liepos mėnesį Garliavoje numatytame surengti pasaulio jaunių svarsčių kilnojimo čempionate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*