Židikuose teko evakuoti 25 žmones

Incidentas Židikuose užtruko apie tris valandas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos teritorijoje buvo rastas karo laikų sprogmuo: jį nukenksminti išsivežė iš Klaipėdos iškviesti išminuotojai.

Savivaldybės Viešosios tvarkos ir civilinės saugos skyriaus vyriausiasis specialistas Antanas Murauskas pasakojo, kad sprogmenį aptiko mokiniai, sklaidydami į mokyklos teritoriją ūkininko atvežtą juodžemį.
Į incidento vietą nedelsiant buvo iškviestos civilinės saugos sistemos pajėgos – Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai, Savivaldybės administracijos bei Židikų seniūnijos darbuotojai.
„Sprogmuo potencialiai kėlė pavojų mokyklos mokiniams ir darbuotojams, šalia esančio bendrabučio gyventojams, tad juos teko evakuoti į saugią zoną, o teritoriją aptverti“, – situaciją nušvietė A. Murauskas.
Iš viso evakuoti 25 žmonės.
Incidentas Židikuose užtruko apie tris valandas.

4 Atsakymai į “Židikuose teko evakuoti 25 žmones”

 1. teisybė parašė:

  O Židikų apylinkės inspektorius R. Beržinskas ne tik tą sprogmenį, bet ir dar vieną netoliese išminuotojams padėjo sunaikinti, tik apie jį visi užmiršo.

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Daug triukšmo dėl nieko….

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Tai viena laime ,kad nesprogo..pagarba asmenims kurie si sprogmeni pastebejo ir emesi visu saugumo priemoniu,kad nenukentetu vaikai.

 4. Hunaras parašė:

  Ūkinininkas sugalvojo pagąsdinti – nulipdė iš molio sprogmenį ir atvežė. Dabar Židikai išgarsėjo per visą rajoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto