Žiemą automobiliai pareikalauja daugiau dėmesio

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ši savaitė tapo pirmuoju išbandymu automobilių vairuotojams – šaltukas patikrino, kaip jie parengė savo keturrates transporto priemones žiemai.

Nors, kaip teigė automobilių remonto meistrai, didžiausio klientų kiekio sulaukiama tada, kai oro temperatūra nukrenta 10–15 laipsnių žemiau nulio, tačiau jau ir savaitės pradžioje automobilių remonto dirbtuvėse buvo jaučiamas pagyvėjimas.
„Dažniausi skundai, kad automobilis neužsiveda. Dažniausi gedimai – savo amžių baigiantys akumuliatoriai bei neveikiančios pakaitinimo žvakės. Sulaukėme nusiskundimų ir dėl nešildomo automobilio salono, nes nebeveikia termostatai arba iš rikiuotės yra išėjęs apšildymo mechanizmas“, – sakė automobilių serviso vadovas Virgilijus Daubaris.
Kad tokių „netikėtumų“ būtų išvengta, automobilių meistras pataria: prieš šalčius įsitikinti, kad  akumuliatorius tvarkingas; naudoti sezonui tinkančius variklio tepalus (esant žemai temperatūrai labiausiai tinka sintetinė alyva); degalinėse piltis žiemos sezonui pritaikytus degalus.
V. Daubaris vairuotojams rekomenduoja išvis užmiršti nežinia iš kur ir kaip atkeliaujantį, neaiškios sudėties kurą, kurio vis dar siūloma įsigyti „pigiau“.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto