Žiema ir veido kaukės: kaip tai veikia mūsų odą?

Diana Urbonienė teigia, kad odai palankesnės yra vienkartinės veido kaukės.

Apsauginių kaukių dėvėjimas žiemos metu gali tapti tikru iššūkiu mūsų veido odai – jos greitai sušlampa ilgiau užtrukus parduotuvėje, o pabuvus lauke neretai pasidengia ledo sluoksniu.
Kaip tai veikia mūsų veido odą ir ką vertėtų žinoti, norint kuo greičiau numalšinti kilusius odos sudirgimus, pasakojo „Grožio Inovacijų Centro“ direktorė, sertifikuota Cidesco ir INFA kosmetologė Daina Urbonienė.

Šiuo metu apsaugines veido kaukes privaloma dėvėti visose viešose vietose, o toks nuolatinis jų dėvėjimas neretai sudirgina veido odą.
D. Urbonienė pripažįsta sulaukianti nemažai susirūpinusių moterų klausimų apie bėrimus būtent dėvint apsaugines kaukes ar kitas veido apsaugos priemones.
„Kaukės dirgina mūsų odą, jautrina ją, o sušlapusios ir dar šaltu žiemos metu suledėjusios jos tampa tikrais „priešais“ mūsų odai. Nuolatinė drėgmė ir šaltis gali sukelti odos sudirgimus, jautrumą ar perštėjimą, todėl tinkamai pasirūpinti veido oda turime prieš užsidedant kaukę ir ją nusiėmus“, – kalbėjo kosmetologė.
D. Urbonienė primena, kad apsaugines veido kaukes būtina pasikeisti laiku.
Plačiau skaitykite laikraštyje.
Karolina Kotryna Petrauskaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto