„Žilvitukai“ – pirmieji darželinukai, žaidžiantys mini golfą

Nuotrauka iš lopšelio-darželio „Žilvitis“ archyvo

Mažeikių lopšelyje-darželyje „Žilvitis“ vaikai bus mokomi žaisti mini golfą. Tokia sporto šaka iki šiol rajone nebuvo propaguojama. Tikimasi, kad ja susidomės ne tik darželinukai, bet ir jų tėveliai.

Rado naują sferą

„Žilvičio“ pedagogai ieškojo savo ugdytiniams smagios veiklos ir užsiėmimų, kur būtų derinamas sportas, intelektinė veikla bei asmenybės ugdymas, ir susidomėjo ne itin plačiai propaguojama sporto šaka – mini golfu. Darželiui ši sporto šaka priimtina dar ir todėl, kad mini golfą galima žaisti ne tik lauke, bet ir ugdymo įstaigos salėje.
„Žilvičio“ kūno kultūros pedagogė Daiva Juškienė įsitikinusi, kad šis sportas lavina mąstymą ir regėjimą, skatina bendravimą, mažina stresą, ugdo sporto kultūrą.

Pirmieji Lietuvoje

„Žilvityje“ apsilankęs Lietuvos golfo federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Markevičius sakė, kad darželio ugdytiniai – pirmieji ne tik Mažeikių rajone, bet, ko gero, ir visoje Lietuvoje, susidomėję šia sporto šaka bei pradėję mokytis jos subtilybių. Iki šiol būdavo įprasta, kad mini golfu susidomi ūgtelėję vaikai, jau lankantys mokyklas, arba suaugusieji.
D. Juškienė „Santarvei“ sakė, kad mini golfą darželinukai galės pradėti žaisti nuo ketverių metų. „O gal ir anksčiau, svarbu, kad sugebėtų nulaikyti golfo lazdą“, – šypsojosi kūno kultūros pedagogė.

Nuotrauka iš lopšelio-darželio „Žilvitis“ archyvo

Planuojama, kad mini golfo paslapčių bus mokomi ne tik darželinukai, bet ir jų tėveliai, jei tik pageidaus.
M. Markevičius „Žilvičio“ bendruomenei jau pravedė mokymus, kurių metu supažindino su mini golfo žaidimo taisyklėmis, pristatė golfo inventorių, pademonstravo, kaip jį naudoti. Įstaigai buvo padovanoti du salės golfo įrangos komplektai.
Mokymuose dalyvavo ir kiti svečiai iš Lietuvos golfo federacijos, o taip pat Savivaldybės atstovai, kuruojantys sporto plėtrą rajone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto