Žvyrkelių atkarpas padengs asfaltas

Autoriaus nuotr.

Netoli Balėnų, šalia sankryžos (liaudiškai vadinamos Patogumu), kur kelią Anulynai–Tirkšliai kerta kelias nuo Rubikų Pievėnų link, akį patraukia sukrautos skaldos ir žvyro krūvos, stovinti kelininkų technika. Tai kelia gyventojų smalsumą: kokie darbai čia vyksta?
Valstybės įmonė Lietuvos automobilių kelių direkcija „Santarvę“ informavo, kad kelyje Seda–Rubikai–Pievėnai atliekamas kapitalinis kelio remontas, jis vyks 4,4 kilometro atkarpoje nuo minėtos sankryžos iki gyvenvietės.
Darbus vykdo UAB „Žemaitijos keliai“, dėl technologinės pertraukos nuo praėjusių metų gruodžio vidurio jie buvo nutraukti, dabar vėl atnaujinti. Atkarpos remontą planuojama baigti iki rugpjūčio pradžios, tuomet Pievėnų kaimo gyvenvietė jau bus pasiekiama asfaltuotu keliu.
Tai ne vieninteliai kelininkų darbai šalia Pievėnų. AB „Kelių priežiūra“ Vakarų regiono Telšių kelių tarnybos Mažeikių meistrijos vyriausiasis inžinierius Linas Balsys pranešė, kad šiemet, iki spalio vidurio, planuojama atlikti kapitalinį kelio Eigirdžiai–Mitkaičiai–Pievėnai –Tirkšliai (nuo Tirkšlių Pievėnų link) 1,4 km atkarpos remontą. Ši atkarpa taip pat bus išasfaltuota.

Autoriaus nuotr.

4 Atsakymai į “Žvyrkelių atkarpas padengs asfaltas”

 1. svečias parašė:

  Įdomu kada tvarkys kelią nuo Žibikų link Pievėnų. Ten yra pyvdiec….

 2. Savas parašė:

  Mūsų sodyba yra 4km nuo Tirkšlių , Pievėnų link. Tai čia pasityčiojimas. Žmonės jau 30 metų laukiam. Ir šia tau špyga taukuita. Kas gyvena arčiau Tirkšlių pasisekė, o kas toliau. Kapstykitės purve.

 3. Gintaras parašė:

  Pavėluota informacija.

  1. aspats parašė:

   Gerai,kad parašo,ošiaip santarvės puslapio prižiurėtojai,miegaliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto