Patikrinimo rezultatai: vairuotojai blaivūs, bet be pažeidimų neapsieita

Penktadienio rytmetį būrys policijos pareigūnų miesto prieigose tikrino vairuotojų blaivumą. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Ankstų penktadienio rytą tiek į Mažeikius įvažiuojantys, tiek iš miesto išvažiuojantys vairuotojai turėjo trumpam stabtelėti prie miesto ribos kelyje Mažeikiai–Kuršėnai. Čia policijos pareigūnai surengė blaivumo patikrinimo akciją.
Nuo šeštos valandos ryto 18 Mažeikių policijos patrulių būrio pareigūnų miesto prieigose stabdė visus be išimties automobilius ir tikrino ne tik vairuotojų blaivumą, bet ir turimus dokumentus.
Per dvi su puse valandos patikrinta apie 300 vairuotojų. Visi jie buvo blaivūs – alkoholio promilių nenustatyta nė vienam.
Deja, neapsieita be kitų Kelių eismo taisyklių pažeidimų – vienas motorolerio vairuotojas savo dviratę transporto priemonę vairavo, neturėdamas vairuotojo pažymėjimo, vienas vairavo nedraustą transporto priemonę, du ignoravo stovintį kelio ženklą „STOP“.
Visiems Kelių eismo taisyklių pažeidėjams surašyti administracinių pažeidimų protokolai, jiems teks susimokėti baudas.
„Tokios akcijos jau įprastos – jos vyks ir ateityje, netikėtai ir vis kitoje vietoje. Neatmetame galimybės, kad patikrinimus rengsime ne tik prie įvažiavimo į miestą, bet ir judriu eismu pasižyminčiose gyvenvietėse“, – sakė patrulių būrio vadas Audrius Apulskis.

2 Atsakymai į “Patikrinimo rezultatai: vairuotojai blaivūs, bet be pažeidimų neapsieita”

  1. as parašė:

    daugiau tokių patikrinimų, saunuoliai pareigūnai

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    savaitgaliais tikrinkit, o ne tada kai zmones i darbus skuba. Ar prie girdyklu kokiu… Kodel nemato kaip piemenys zemaitijos gatve laksto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*