Brangus santarvė.lt drauge, norime pasiekti, kad kiekviena aktualija, jūsų užfiksuotas svarbus reiškinys rastų atgarsį, kad visi mažeikiškiai galėtų dalyvauti naujienų sklaidoje.

Visi santarvė.lt skaitytojai norėtų žinoti, kas gero ir kas neteisingo vyksta Tavo mieste, kaime ar net kieme. Neužsimerk matydamas problemą, įamžink, kas Tave sudomino, nustebino ar nudžiugino, siųsk mums informaciją, naujienas, straipsnius, aprašymus, nuotraukas arba tiesiog informuok mus.

Siųsdami informaciją, naudokitės šia forma.

[forma]

Užpildę ir išsiuntę šią formą, suteikiate santarvė.lt neišskirtinę teisę be autorinių honorarų publikuoti ar kitokiais būdais ir pagal savo poreikius panaudoti gautą medžiagą. santarvė.lt negarantuoja, kad visos nuotraukos, tekstai ar vaizdo įrašai bus publikuoti ir pasilieka sau teisę redaguoti jūsų atsiųstą informaciją.

* Žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti privaloma.
 Norintys dalyvauti konkurse privalo užpildyti visus laukus.

2 Atsakymai į “Atsiųsti naujieną”

 1. Janina parašė:

  laba diena,noriu pasiūlyt,kad parašytumėt išsamų ,įdomų straipsnį apie žmogų,mokytoją,vertą didžiausių pagyrimų-Tai Vladas Danielius,buvęs mūsų Mokytojas , Renavo mokykloje. Šių metų rugsėjo mėn, jam sukanka 100 m. Jis dar yra įdomus,žvalus.turintis ką pasakyti.Nematėm jo jau gal koki pusšimtį metų, labai pasiilgom ir tikimės kad paskaitysim straipsnį apie jį,apie jo darbus, išugdytus žmones…Tuo pačiu norim jį pasveikinti, padėkoti už suteiktas žinias ir gyvenimo sampratą, palikėti jam sveikatos,širdies džiugesio,artimųjų meilės…(JIs gyvena Vilniuje pas savo žymiuosius vaikus.Tikiuosi, spėsit nuvaziuot paimti interviu..)

 2. Lina Vaitkienė parašė:

  Ar žinote, kad
  Pernai vasarą, liepos-rugpjūčio mėn. Mažeikių r. sav. Tulnikių k., Svajonių g. 28 buvo vykdoma komercinė pramoginė privataus verslo veikla pagal neteisėtai išduotą leidimą, pažeidžiant „Prekybos ir paslaugų tiekimo Mažeikių rajono savivaldybės viešosiose vietose taisykles“ prekiauti ir teikti paslaugas. Verslo subjektas vykdydamas veiklą užėmė pusė poilsiavietės teritorijos išstumdamas vietinius poilsiautojus. Vykdant komercinę pramoginę privataus verslo veiklą buvo leista naudotis kaimo bendruomenėms skirtą ir už Europos Sąjungos pinigus įrengtą 46 arų dydžio poilsiavietę. (Europos Sąjungos pinigai buvo skirti iš vietos plėtros 2008-2014 m. strategijos „Darni viešosios infrastruktūros plėtra, ją pritaikant kaimo gyventojų gyvenimo sąlygų gerinimui“ Tulnikių poilsiavietės projekto įgyvendinimui. Pagrindinis projekto tikslas – pastatyti poilsio zonos objektus ir sutvarkyti aplinką dviejuose sklypuose pritaikant aktyviam laisvalaikio ir sporto organizavimui, taip gerinant kaimo vietovės įvaizdį ir kaimo gyventojų buitines gyvenimo sąlygas, mažinant socialinę atskirtį tarp miesto ir kaimo vietovės.)
  Mažeikių rajono savivaldybė pažeidė ne tik „Prekybos ir paslaugų tiekimo Mažeikių rajono savivaldybės viešosiose vietose taisykles“, bet ir Lietuvos Respublikos specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymą, kuriame nurodoma, jog paviršinių vandens telkinių pakrantės apsaugos juostose ir zonose negali būti statomi jokie laikini statiniai ar vykdoma prekyba ne renginių metu. Net pakeitus „Prekybos ir paslaugų tiekimo Mažeikių rajono savivaldybės viešosiose vietose taisykles“ ir numačius leisti prekiauti ar teikti paslaugas šiame sklype, kuriame nustatytos paviršinių vandens telkinių pakrantės apsaugos juostos ir zonos, bus pažeistas Lietuvos Respublikos specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymas. Jei įstatyme būtų numatyta tokios veiklos galimybė, tai visas pakrantes galėtume paversti turgavietėmis (gauni leidimą iš seniūnijos ir prekiauji ar teiki paslaugas).
   Taip pat atkreipiu dėmesį, kad valstybei priklausančiame žemės sklype Tulnikių pliaže (Svajonių g. 28), kurį pagal panaudą valdo Mažeikių rajono savivaldybė, bei su juo besiribojančiame valstybiniame žemės plote, kuriame yra valstybei priklausantis paviršinis vandens telkinys Tulnikių tvenkinys, leista vykdyti komercinę veiklą be viešo konkurso, pažeidžiant Lietuvos Respublikos įstatymus.
  Lietuvos Respublikos vandens įstatymas numato, kad kol nėra teritorijų planavimo dokumente numatyta, kad Tulnikių tvenkinys yra skirtas rekreacijai ir sportui, tvenkinyje negali būti vykdoma komercinė veikla, plūduriuojantys įrenginiai ant vandens negali būti statomi.
  Todėl manau, kad savivaldybės administracija, pažeidžiant teisės aktų nuostatas ėmėsi atstovauti vieno iš anksto proteguojamo privataus verslo interesus.

  Visa tai ir daugiau buvo pateikta Mažeikių tarybai, o SAVIVALDYBĖ ir toliau mėgina klausti nuomonės dėl veiklos. Turiu atsakymus apie kad veikla pernai buvo vykdoma neteisėtai iš savivaldybės ir nacionalinės žemės tarnybos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*