Pirmenybių starte – pralaimėjimai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po dviejų pralaimėjimų pirmenybių starte trečiojoje šalies futbolo lygoje rungtyniaujantys „Olimpo SC“ futbolininkai neslepia nusivylimo.

Lyga pakeitė statusą

Šį sezoną Sekmadienio futbolo lygos varžybos pakeitė savo statusą – vienuolika komandų, tarp kurių rungtyniauja ir Mažeikių „Olimpo SC“ futbolininkai, žaidžia Lietuvos trečios futbolo lygos Klaipėdos regiono pirmenybėse. Be mažeikiškių, dar rungtyniauja Kretingos, Plungės, Gargždų bei penkios uostamiesčio ekipos.
Pirmenybių startas, kaip sakė patys mūsų futbolininkai, nuliūdino – patirti du pralaimėjimai svečiuose. Pirmosiose rungtynėse rezultatu 0:2 nusileista  Kretingos „KKT“, o antrosiose 1:6 teko pripažinti Plikių „Klarksono-Sakuonos“ pranašumą. Garbės įvartį pirmojo kėlinio paskutinę minutę, esant rezultatui 0:2, mažeikiškiams pelnė Renaldas Girgždys.

Pergalių tikisi ateityje

„Patyrėme apmaudžius pralaimėjimus – Kretingoje abu įvarčius praleidome per dviejų minučių intervalą, nors varžovų ekipa tikrai stipri, jos gretose rungtyniavo žaidėjai iš antroje lygoje žaidžiančios „Minijos“ (pagal nuostatus, šioje lygoje gali žaisti penki futbolininkai, atstovaujantys antros lygos klubams).
Tuo tarpu antrose rungtynėse jau atrodė, kad užsikabinome, tačiau antrajame kėlinyje praleidome keturis įvarčius ir patyrėme netikėtą pralaimėjimą, nors prieš pirmenybių startą po dvejų rungtynių tikėjomės bent keturių taškų“, – sakė „Olimpo SC“ vadovas Donatas Voras.
Žiemą ši komanda nesiilsėjo – „Olimpas SC“ dalyvavo Latvijos trečios lygos Saldaus regiono salės futbolo pirmenybėse, kur iškovojo trečiąją vietą, taip pat rungtyniavo Telšių apskrities salės futbolo pirmenybėse, kur laimėjo paguodos prizą.
Prie komandos prisijungė jaunimo, mažeikiškiai žaidimo pagerėjimo laukia po kelių artimiausių treniruočių ir rungtynių, komandos planuose – patekti į regiono stipriausiųjų komandų penketą. Jau šį savaitgalį „Olimpas SC“ žais pirmąsias rungtynes namuose miesto centriniame stadione su Klaipėdos „Jambo“ futbolininkais.