Juozo Storpirščio taurė atkeliavo į Mažeikius

Jonavoje turnyrą laimėjusiai ekipai poilsiauti nėra kada – jų laukia Žemaitijos krepšinio lygos finalas. Nuotrauka iš komandos archyvo.

Jonavoje dvi dienas vyko penkiolikmečių vaikinų krepšinio turnyras žinomo krepšinio teisėjo ir FIBA komisaro Juozo Storpirščio taurei laimėti. Jame tarp šešių dalyvių varžėsi ir Mažeikių sporto mokyklos krepšininkai, treniruojami Vidmanto Berčio.

Savo pogrupyje jaunieji mažeikiškiai nugalėjo Kauno KM „Snaiperis“ ir Jonavos SM antrąją komandą atitinkamai rezultatais 97:44 ir 78:34. Kitą dieną pusfinalyje mūsų komanda įveikė Klaipėdos KM žaidėjus rezultatu 80:42. Finale mūsų krepšininkų laukė Jonavos sporto mokyklos pirmoji komanda, kuri taip pat buvo nugalėta rezultatu 73:56.
Naudingiausiu mūsų komandos žaidėju pripažintas Kajus Petrulevičius.
Be turnyro nugalėtojų taurės, mažeikiškiai išsivežė dar vieną prizą – turnyro metu vyko tritaškių metimų konkursas, kuriame Klaidas Lobanovas užėmė antrąją vietą.
„Auklėtiniams atostogauti dar anksti – birželio vienuoliktąją Klaipėdoje mūsų laukia Žemaitijos moksleivių krepšinio lygos finalas. Po to trumpos vasaros atostogos, o po jų – pasiruošimas žaisti aukštesniu lygiu. Šį sezoną B divizione ši ekipa iškovojo pirmąją vietą, tad artėjantį sezoną jau žaisime tarp dvylikos šalies stipriausiųjų komandų, kur laukia gerokai aukštesnio meistriškumo žaidėjai“, – sakė treneris V. Bertys.