Persvaros išlaikyti nepavyko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiauliuose „Žemaitijos ledo“ ledo ritulio čempionate Mažeikių „Smūgio“ komanda kovojo prieš Gargždų „Ledžingos“ ekipą. Mūsų komanda šiose rungtynėse nesugebėjo išlaikyti dviejų įvarčių persvaros; jai teko pripažinti Gargždų komandos pranašumą.

Pirmasis šių komandų kėlinys pasibaigė lygiosiomis, antrajame po Sauliaus Bulnio ir Martyno Šlepečio taiklių smūgių mažeikiškiai pirmavo. Tačiau po šešių minučių situacija pasikeitė: varžovai įmušė pirmąjį įvartį.
Trečiajame kėlinyje gargždiškiai pelnė dar du įvarčius ir šventė pergalę rezultatu 3:2.
„Manau, kad anksti patikėjome pergale, o po pirmojo įvarčio gal net kiek palūžome psichologiškai. Po to buvo įmušti dar du įvarčiai į mūsų vartus, o atsigriebti jau nebepajėgėme – teko sveikinti varžovus su pergale“, – apie rungtynes kalbėjo ekipos vadovas Artūras Jokšas.
Dabar „Smūgio“ laukia dvejos rungtynės: gruodžio 12-ąją Klaipėdoje jis susitiks su vietos „Toru“, o po šešių dienų mažeikiškiai vadinamosiose namų rungtynėse Šiauliuose varžysis su „Šilutės“ ledo ritulininkais.