Išmokos Tarybos nariams – vieša paslaptis

2019–2022 m. buvo kompensuota 138,8 tūkst. eurų Tarybos narių išlaidų, susijusių su jų veikla, tad vienam Tarybos nariui, kuris pasinaudojo suteikta galimybe gauti kompensaciją už patirtas išlaidas (tokių iš viso buvo 24), vidutiniškai atitektų 128 eurai per mėnesį. Daugiausia išlaidų patyrę Tarybos nariai gavo apie 2
50–335 eurų vidutines mėnesines išmokas.  Nuotr. iš redakcijos archyvo

Informacija apie atlyginimus ir išmokas, skirtas rajono politikams už jų veiklą bei išlaidas, susijusias su darbu Taryboje, akivaizdu, nustebino daugelį mūsų savivaldybės rinkėjų. Apie tai galima spręsti iš ažiotažo socialiniuose tinkluose.
„Santarvę“ nustebino kas kita: kodėl tai, apie ką mes rašėme po kelis kartus per kiekvienos tarybos kadenciją, skaičiavome, analizavome, klausėme politikų nuomonės ir vertinimų, kaip informaciją apie jų išlaidas bei gaunamas kompensacijas padaryti skaidresnę, tarsi nebuvo išgirsta. O štai dabar kelia nuostabą ar net „audrą stiklinėje“. Todėl nutarėme priminti apie savo „įdirbį“ – aprėpdami keturias tarybos kadencijas.

});

...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto