Mažeikių Rotary klubui – 25 metai

Nuotr. iš klubo archyvo

Šiandien šventiniu koncertu Mažeikių kultūros centre, o paskui – ir Mažeikių muziejuje, bus paminėtas Mažeikių Rotary klubo 25-erių metų veiklos jubiliejus.

Dabartinis klubo prezidentas Remigijus Petraitis, bendraudamas su „Santarve“, sakė, kad jubiliejiniai metai klubui ir jo nariams buvo kupini šio laikmečio padiktuotų išbandymų. Tačiau visus juos įveikti paprasčiau, kai klubas vienija tvirtus vertybinius pagrindus turinčius žmones.

Pirmasis – steigiamasis – Mažeikių Rotary klubo susirinkimas įvyko 1996 m. vasario 14-ąją. Mažeikiškius įkurti klubą skatino Šiaulių Rotary klubo nariai.

Pirmuoju Mažeikių Rotary klubo prezidentu buvo išrinktas Kęstutis Bartkevičius. Jubiliejaus paminėjimą nutarta surengti dabar, palengvėjus reikalavimams dėl epidemijos valdymo, kai nebereikia šypsenų slėpti po kaukėmis.

R. Petraitis į klausimą, kokiomis aktualijomis, mintimis ir darbais šiuo metu gyvena 38 klubo nariai, pirmuoju numeriu įvardijo Ukrainą ir jos žmones, išgyvenančius karą.

„Turbūt prieš pusmetį niekas nesitikėjo, kad susidarys tokia geopolitinė situacija, kokia ji yra šiandien. Karas mobilizavo visą Rotary bendruomenę, o kartu – ir Mažeikių Rotary klubą. Žodžiu, iš ilgalaikių socialinių projektų turėjome labai greitai persiorientuoti į paramą Ukrainai“, – kalbėjo „Santarvės“ pašnekovas.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto