20 metų mus jungia bendrystė

Nuotr. iš bendruomenės archyvo

Su prinokusiais javais, su gražiausiais žiedais ateina Žolinė, Švč. Mergelės Marijos dangun ėmimo diena. Džiugu, kad vis dar išlaikom tradiciją šią dieną eiti į bažnyčią pašventinti žolynų ir duonos, padėkoti už naują derlių.

Ta diena mums, dagiškiams, – ypatinga šventė, nes jau praėjo du dešimtmečiai, kaip įsikūrė Dagių kaimo bendruomenė.
Sedos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos bažnyčioje dalyvavome atlaiduose – šventinėse mišiose, kurioje pašventinome žolynus ir duoną.
Dagių kaimo bendruomenės renginių organizatorė V. Pocienė su savo jaunosiomis pagalbininkėmis Deimante ir Kristina Bružaitėmis paruošė nuotaikingą programą. Nuoširdžiai dėkojame Simai Černiauskienei prisijungus prie improvizacinio vaidinimo ir loterijos organizavimo. Gerą nuotaiką dovanojo Nevarėnų kultūros centro šokių kolektyvas „Būdingos“ ir Šerkšnėnų kultūros centro atlikėjai Modesta ir Gintaras.

Bendruomenės pirmininkė Regina Mineikienė dėkojo visiems už bendrystę, džiaugėsi nuveiktais darbais, pakvietė visus vaišintis tortu, šeimininkės Rūtos Jucienės išvirtu šiupiniu, sėkmę išbandyti šventinėje loterijoje.
Sedos seniūnė Audronė Dipševičienė pasveikino bendruomenę ir pasidžiaugė nuoširdžia bendryste, Sedos bendruomenės pirmininkė Vilma Neliubšienė ir Mažeikių kredito unijos, Sedos skyriaus atstovė Sandra Karečkienė linkėjo dagiškiams ir toliau nuoširdžiai bendradarbiauti, bendrauti.
Nuoširdžiai dėkojame Dagių bendruomenės pirmininkei R. Mineikienei už visus jos atliktus darbus, dėkojame bendruomenės nariams, kurie prisidėjo prie šventės organizavimo, svečiams – už palaikymą. Esame dėkingi už gerai praleistą laiką kartu. Tegul šis posakis visiems būna tolesnės veiklos kelrodis: „Laimė nėra tai, kas jau paruošta, ji atsiranda iš mūsų veiksmų, nuveiktų darbų.“

Vilma POCIENĖ,
Dagių bendruomenės narė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto