Abi futbolo ekipos patyrė pralaimėjimus

Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Lietuvos futbolo čempionatuose rungtyniaujančioms mūsų miesto ekipoms: FK „Atmosfera“ ir „VIP“ – savaitgalio rungtynės buvo nesėkmingos.

});

Laukia lyderių dvikova

Lietuvos antros lygos futbolo čempionato turo rungtynes FK „Atmosfera“ žaidė Vilkaviškyje, kur susikovė su antrame pirmenybių rate sėkmingai žaidžiančia Kybartų „Sveikata“.

15-ą ir 35-ą pirmo kėlinio minutėmis į mūsų ekipos vartus krito po įvartį. Antro kėlinio 10-ąją minutę mūsų ekipos puolėjas Sebastian Vasquez realizavo į kybartiškių vartus paskirtą 11 metrų baudinį. Nors mažeikiškiai ir bandė išlyginti rezultatą bei jį persverti, to padaryti nepavyko – rungtynės baigėsi rezultatu 1:2. Tai tik trečios FK „Atmosfera“ parlaimėtos rungtynės šiame sezone, ji ir toliau išlieka lygos lydere, tik dabar nuo mažeikiškius persekiojančios Kauno „Hegelmann B“ ekipos FK „Atmosfera“ skiria vienas taškas.

Daug kas paaiškės šį šeštadienį, kai pirmaujančios ekipos susitiks...