Abiturientai jau laikė rusų kalbos egzaminą

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Nuo gegužės pradžios šeštadieniais prasidėjo brandos egzaminų pagrindinės sesijos užsienio kalbos egzaminai – jų laukia keturi. Rajone jau laikytas rusų kalbos egzaminas.

Gegužės 2-ąją buvo laikomas prancūzų, o 9-ąją – rusų kalbos valstybinis egzaminas. Pirmojo egzamino kandidatų mūsų rajone nebuvo, o rusų kalbos žinias tikrinosi šešiolika rajono abiturientų: septyni iš Gabijos, keturi iš Merkelio Račkausko gimnazijų, trys iš Mažeikių politechnikos ir du iš Sodų vidurinės mokyklos.
Egzaminas įvyko Pavasario pagrindinėje mokykloje.
„Tokie egzaminai mums ne naujiena, rusų kalbos egzaminą laikė labai mažai abiturientų, tad viskas vyko sklandžiai“, – sakė už brandos egzaminus atsakinga Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Jelena Sutkienė.
Ateinantį šeštadienį dvyliktokų laukia vokiečių kalbos egzaminas, kurį rajone laikys aštuoni abiturientai, o gegužės 23 dieną vyks pagrindinis užsienio – anglų kalbos – egzaminas, kurį rajone laikys 421 abiturientas. Tai pirmoje vietoje pagal pasirenkamumą esantis egzaminas.

3 Atsakymai į “Abiturientai jau laikė rusų kalbos egzaminą”

  1. Moksleivis parašė:

    Imkit vokiečių kalbą, būsit labiau vertinami ir lengviau susirasit darbą Vakarų Europoje, nei šitoj bananų šalyje :)

  2. to Valerija... parašė:

    Vaje vaje… Ponia turetu zinoti, kad visos kalbos yra turtas, kurio ant peciu nenesiosi! Rusu, kaip ir bet kurios kitos kalbos, yra mokomasi pagal savo pasirinkima.

  3. Valerija Sklindienė parašė:

    Vaje vaje… galvojau, kad senai nebėra tos sovietų kalbos mūsų mokyklose… gaila vaikų, geriau vokiečių, prancūzų mokytųsi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto