Abiturientai renkasi į parodą apie ateities studijas

Parodos metu bus surengta per 70 seminarų, diskusijų, paskaitų, savo sėkmės istorijomis dalinsis garsūs žmonės. Eltos nuotr.

Šalies abiturientai ir visi norintieji studijuoti, tobulinti kvalifikaciją kviečiami į Vilniuje ketvirtadienį prasidedančią tarptautinę žinių ir išsilavinimo parodą „Mokymasis. Studijos. Karjera 2012“.

Padės pasirinkti profesiją

Parodoje prisistatys aukštosios mokyklos, profesiniai mokymo centrai, amatų mokyklos, kalbų kursus rengiančios, tarptautinių programų organizacijos, vyks specializuoti renginiai.
Parodos metu Švietimo ir mokslo ministerija yra numačiusi renginių, kurie taip pat galėtų pasitarnauti besirengiančiųjų mokytis apsisprendimui.
Rengiamos mechatronikos varžybos, kuriose dalyvauja profesinių mokyklų ir kolegijų komandos. Jų tikslas – skatinti susidomėjimą inžinerinėmis studijomis.
Taip pat organizuojama konferencija „Ateitis prasideda šiandien“. Joje pristatoma informacija apie brandos egzaminų organizavimą, priėmimą į aukštąsias mokyklas, valstybės paskolų studentams teikimą, kita aktuali informacija.
Lietuvos profesinio mokymo įstaigos parodoje pristato šiandienos darbo rinkoje reikalingas specialybes ir profesijas, organizuojamas kostiumų, mados ir šukuosenų, barmenų šou.

Dalyvauja 120 mokymo įstaigų

Parodoje dalyvauja 120 mokymo įstaigų: visi Lietuvos universitetai ir dauguma kolegijų, profesiniai mokymo centrai, amatų mokyklos, kalbų kursus rengiančios, tarptautinių programų organizacijos, savo studijų programas pristatys mokymo įstaigos iš užsienio.
Pirmą kartą parodoje dalyvauja Europos Komisija, pristatanti savo projektą norintiesiems pradėti verslą.
Parodos metu bus surengta per 70 seminarų, diskusijų, paskaitų, savo sėkmės istorijomis dalinsis garsūs žmonės.
Tarptautinė paroda vasario 2–4 dienomis veiks parodų centre „Litexpo“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto