Abiturientai tikrinosi anglų kalbos žinias

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šeštadienį abiturientai laikė anglų kalbos egzaminą – jį pasirinko 421 kandidatas. Tai populiariausias tarp dvyliktokų brandos egzaminas.
Kad egzaminas prasidėtų laiku, teko aiškintis su elektrikais.

Informavo rajono valdžią

Šeštadienio rytą abiturientai ir egzamino vykdytojai kiek sunerimo, mat dingo elektros tiekimas. Elektrikai planavo, kad jos nebus iki pusės dešimtos ryto, tad Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus apie tai informavo rajono Savivaldybės merą, administracijos direktorių, o pats skambino į bendrovę „Lesto“ aiškintis padėtį.
„Dabar norint ką nors išsiaiškinti dėl elektros tiekimo vietoje nėra taip paprasta – viskas  centralizuota, tad teko skambinti į Klaipėdą. Elektra atsirado laiku, vėliau jokių nesusipratimų nebebuvo ir egzaminas vyko sklandžiai“, – teigė A. Stonkus.

Egzaminas – pirmenybė stojant

Anglų kalbos egzaminas dvyliktokams svarbus todėl, kad stojant į aukštąsias mokyklas beveik visur teikiama pirmenybė, jei anglų kalbos žinios yra įvertintos egzaminu, o jei pageidaujama studijuoti užsienyje – jis yra privalomas.
Anglų kalbos egzaminas vyko Merkelio Račkausko, Gabijos gimnazijose, „Ventos“ progimnazijoje, Sodų vidurinėje bei Kalnėnų ir Pavasario pagrindinėse mokyklose.
Kitas egzaminas abiturientų laukia pirmąją vasaros dieną – privalomąjį lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą laikys pusaštunto tūkstančio kandidatų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto