Abiturientams prasidėjo brandos egzaminų pagrindinė sesija

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį rajono gimnazijose prasidėjo brandos egzaminų pagrindinė sesija. Pirmasis abiturientų žinių patikrinimas – valstybinio anglų kalbos egzamino pirmoji dalis – kalbėjimas.

Anglų kalbos valstybinis egzaminas – populiariausias tarp visų pasirenkamųjų egzaminų. Mūsų rajono gimnazijose ir politechnikos mokykloje jį pageidavo laikyti 401 abiturientas. Daugiausiai jų – iš Gabijos ir Merkelio Račkausko gimnazijų. Žinių patikrinimas vyks dvi dienas: pirmadienį ir antradienį.
„Ši egzamino dalis mūsų rajone vyksta normaliai, negavome jokių nusiskundimų“, – šį rytą „Santarvei“ sakė Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.
Šiandien abiturientai taip pat laiko ir rusų kalbos valstybinio egzamino kalbėjimo dalį. Kadangi mūsų rajone šį egzaminą pasirinko 10 moksleivių, jis laikomas čia pat, Mažeikiuose, Merkelio Račkausko gimnazijoje. Prie mažeikiškių prisidės ir 12 abiturientų iš Plungės bei Telšių mokyklų.
Trečiadienį – valstybinio vokiečių kalbos egzamino kalbėjimo dalis. Jį pasirinko tik vienas Viekšnių gimnazijos abiturientas, tad jam teks vykti į Šiaulius.

4 Atsakymai į “Abiturientams prasidėjo brandos egzaminų pagrindinė sesija”

 1. as parašė:

  nesu abiturientė, bet man tai įdomu

 2. to keistas klausimas parašė:

  Abiturientai ir taip žino, kad jiems egzaminai prasidėję ir be jokių straipsnių.

 3. Keistas klausimas parašė:

  Kad kažkoks nesusipratėlis paklaustų: „Koks tikslas šito straipsnio?“. Aš pvz sužinojau, kad jau prasidėjo egzaminai ir nemažai informacijos apie tai. O ko tamsta tikėjais?O kam tada mes žiūrim žinias?

 4. Nesupratau parašė:

  Koks tikslas šito straipsnio?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto