Abiturientams tęsiasi egzaminų maratonas

Valstybinis anglų kalbos egzaminas, pagal jį pasirinkusiųjų skaičių, mūsų rajone yra pirmoje vietoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Praėjusį šeštadienį abiturientai laikė valstybinio anglų kalbos egzamino antrąją – klausymo, skaitymo ir rašymo dalį. Šis egzaminas pagal jį pasirinkusiųjų skaičių mūsų rajone yra pirmoje vietoje.

Valstybinį anglų kalbos egzaminą mūsų rajone pasirinko 375 kandidatai, jis vyko Merkelio Račkausko, Gabijos gimnazijose bei Pavasario pagrindinėje mokykloje. Pirmąją šio egzamino dalį abiturientai laikė kovo mėnesio 21–23 dienomis.
Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus informavo, kad egzaminas mūsų rajone praėjo sklandžiai, be jokių nesusipratimų.
Prieš egzaminą buvo pasigirdę nuogąstavimų, kad jo dieną prie M. Račkausko gimnazijos gros Gatvės muzikos dienos muzikantai ir tai esą gali trukdyti abiturientams susikaupti.
„Gatvės muzikos diena prasidėjo tik dvyliktą valandą, o egzaminas kaip tik tuo metu baigėsi, tad jokių trukdymų tikrai nebuvo“, – kalbėjo A. Stonkus.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto