Abiturientė: „Nėra veiklos? Susigalvok“

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

„Mažeikiuose nėra ką veikti. Nėra darbų ir galimybių save realizuoti. Prasti atlyginimai. Nematyti tobulėjimo galimybių. Nėra kur praleisti laisvalaikį“, – tokių teiginių, greičiausiai, yra tekę išgirsti ne vienam.
Apie tai kalbėjomės su Merkelio Račkausko gimnazijos abituriente Kamile Kazakauskaite.
Mergina pasidalijo savo patirtimi ir sakė, jog iš tiesų veikti yra ką, bet prieš kažko imantis, pirmiausia vertėtų pakoreguoti savo mąstymą.

Anksčiau abiturientė buvo Lietuvos moksleivių sąjungos Mažeikių mokinių savivaldų informavimo centro pirmininke. Dabar ji – Savivaldybės jaunimo reikalų tarybos narė ir kuo galėdama prisideda prie to, kad mūsų rajono jaunimui čia gyventi būtų įdomiau.
Pašnekovė pasakojo niekada nesiskundusi užsiėmimų trūkumu. Lankė būrelius mokykloje, vėliau –  Dailės mokyklą.
„Iš aplinkinių girdėdavau: nėra kino, nėra koncertų, nieko nevyksta… Ir pačiai atrodydavo, kad gal iš tiesų taip. Įsisukusi į moksleivių savivaldos reikalus pastebėjau, kad to veiksmo yra, tik lyginant su kitais miestais, čia mažesnis pasirinkimas. Aišku, visada norisi geriau, kai nuvažiavęs kitur pamatai, iš ko ten žmonės gali rinktis. Bet kitas klausimas: kiek iš tų žmonių, sakančių, jog kažkas ne taip, blogai, bandė kažką pakeisti“, – „Santarvei“ sakė K. Kazakauskaitė.

Plačiau skaitykite ketvirtadienio laikraštyje.

One Reply to “Abiturientė: „Nėra veiklos? Susigalvok“”

  1. Modestas parašė:

    Apskritai žmonės tiesiog nemato daug ko aplink save, nebando analizuoti ir nebando kažko keisti. Veiklos tikrai yra. Kai aš buvau paauglys Mažeikiuose nebuvo sąlygų, kokių yra dabar. Veikia pakankamai daug NVO, tai skautai, šauliai, „Versli karta“, LMS. Niekas netrukdo pačiam imtis kažkokios iniciatyvos ir kažką organizuoti. Man tenka keliauti po kitus Lietuvos miestus ir miestelius ir kaip pavyzdį paimant Radviliškio miestą, ten jaunimas veikia labai šauniai ir aktyviai. Turi savo jaunimo erdvę, begalę veiklos. Kas metus organizuoja įvairius koncertus. Kodėl gi Mažeikiai to negali turėt? :) Labai pritariu šios merginos mintims :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto