Administratorių pasirinkimas kaitina aistras

Mažeikių mieste yra per 300 daugiabučių namų, tačiau keisti administratorių panoro tik vienas. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Baigiantis gruodžiui, baigiasi ir penkerių metų daugiabučių namų administratorių kadencija.
Galima spėti, kad pokyčių nebus – bendrovės „Tavo pastogė“ ir „Admituras“ ir toliau administruos anksčiau joms priskirtus namus.
Tačiau administratoriaus pasirinkimas kaitina Ventos gatvės 35-ojo namo gyventojų aistras – ir norintieji jį keisti, ir tam besipriešinantieji pagalbos ieško redakcijoje, Savivaldybėje.
Kuri pusė laimės, paaiškės paskelbus administratoriaus pasirinkimo balsavimo rezultatus.

Vadovaujantis teisės aktais, daugiabučio gyvenamojo namo savininkai namo bendrojo naudojimo objektams administruoti gali pasirinkti administruojančios bendrovės paslaugas, steigti bendriją arba sudaryti jungtinės veiklos sutartį.
Mažeikiškiai daugiabučių namų gyventojai šias paslaugas patiki jas teikiančioms bendrovėms: 52 namus administruoja „Tavo pastogė“ ir 278 – „Admituras“.
Daugiabučių namų administratorius penkerių metų laikotarpiui savo įsakymu skiria Savivaldybės administracijos direktorius. Gruodžio 31-ąją baigiasi jų kadencija ir iki tos datos iš naujo turi būti paskirtas administratorius.
„Jeigu per tą laikotarpį iš butų savininkų negauta trijų pagrįstų skundų arba pageidavimo keisti administratorių gyventojai nepareiškė, tas pats administratorius automatiškai parenkamas dar penkeriems metams“, – teisės aktus „Santarvei“ komentavo Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėja Rima Podelienė.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Administratorių pasirinkimas kaitina aistras”

  1. na parašė:

    nevarkit ,norėdami pereiti į Tavo pastogę ,nes Barvydis ir Stonkus yra Savivaldybės GLOBOJAMI,,tik kalusimas kodėl,kas gali pabeigti ,kad galimai Savivaldybės kai kurie ponai iš to uždarbiauja,nes vienas ponas yra dirbęs pas Stonkų pavaduotoju,Meras pasakė,kad Tavo pastogę laikom todėl,kad būtų konkurencija,nors savivaldybė turi 78 procentus akcijų Tavo pastogėj, kas čia vyksta

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto