Administratorių veiklą tyrusiai komisijai darbą teks pratęsti

Paulius Auryla įsitikinęs, kad Vietos savivaldos įstatyme yra punktas, liudijantis, kad Kontrolės komitetas savo įgaliojimų neviršijo. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavedimu sudaryta komisija Tarybos komitetams pateikė išvadas „Dėl daugiabučių namų administratorių ribotos apimties patikrinimo“.
Kai kurie Tarybos nariai išsakė įtarimų, kad komisija buvo sudaryta, norint apginti kai kurių uždarų akcinių bendrovių interesus.
Pristatymų metu iš komisijos nesulaukę atsakymų į kai kuriuos klausimus politikai nusprendė jos išvadų Tarybai kol kas neteikti.
Savivaldybės administracijos vadovas teigė, kad komisija savo darbą pratęs.

Tyrė pagal žiniasklaidos pateiktą informaciją

Išvadas komitetams pristatė komisijos pirmininkas, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Eimantas Salatka. Jis politikams priminė, kad komisija buvo sudaryta ištirti žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją bei mažeikiškio Virginijaus Sungailos pareiškimą dėl galimai neteisėtos bendrovių „Admituras“ ir „Elotus“ veiklos, susijusios su pažeidimais, grąžinant bendrojo naudojimo objektų administravimo mokesčio permoką gyventojams, panaudojant butų savininkų sukauptas lėšas, prižiūrint šilumos punktus, vykdant viešuosius pirkimus.
Komisija domėjosi ir kita daugiabučius administruojančia įmone – bendrove „Tavo pastogė“.
Komisijos darbe dalyvavo specialistai iš Savivaldybės administracijos skyrių: teisės, turto valdymo, bendrojo ir viešųjų pirkimų.
Administracijos direktoriaus sudaryta komisija atliko tyrimą ir pateikė išvadas. Jas pristatydamas E. Salatka sakė, kad didelių pažeidimų nebuvo aptikta.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto