Administratorius – pakeičiamas, tačiau retai

Butų savininkai, daugiabučio administratoriaus ir Mažeikių rajono savivaldybės administracijos atstovai kelis kartus rinkosi prie Naftininkų g. 20-ojo namo ir kalbėjosi apie problemas bei galimus pasikeitimus. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Pagal galiojančius teisės aktus daugiabučio namo gyventojai bet kada gali pakeisti administratorių, tačiau jie turi atlikti įstatymų numatytas procedūras. Mūsų rajone per metus tik vieno kito daugiabučių namo gyventojai bando pakeisti administratorių.
Kartais šie bandymai pavyksta, tačiau dažniausiai – ne.
Paskutinis toks gyventojų bandymas buvo sėkmingas. Vasarą Mažeikių rajono savivaldybės administracija, gavusi Naftininkų gatvės 20-ojo namo butų ir kitų patalpų savininkų prašymą pakeisti namo administratorių, surengė balsavimą raštu.
Po jo paaiškėjo, kad namo gyventojų dauguma vis tik pageidauja pakeisti administratorių. Dabar vietoje UAB „Tavo pastogė“ šio daugiabučio namo administravimu užsiima bendrovė „Admituras“.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

4 Atsakymai į “Administratorius – pakeičiamas, tačiau retai”

 1. Pranašystė parašė:

  Kai tik daugiau namų bus renovuota, kris šilumos poreikis. Tada valdžia įves abonentinį mokestį. Rezultatas bus tas pats. Kodėl Savivaldybė nerenovuoja savo turimų pastatų? Šildo orą, švaisto mokesčių mokėtojų pinigus.

 2. Jonui parašė:

  Nuo su protu susipykusių budulių savavališkai verčiančių sienas namo viduje jokia renovacija neapsaugos. O 10 metų mokėti už ją kas mėnesį po kelis šimtus eurų ne kiekvienas gali.

 3. Jonas parašė:

  Tie kurie negyvena dzin, kad namas griūna, kad šalta. Tik už renovaciją, o tai baigsis kaip Kaune ir kas tada. Informacija visada teikiama, kas neaišku nuėjome ir pasiklausėme. Patys būkite žmonės tolerantiškesni.

 4. Kristina parašė:

  „Tavo pastogės“ klasikiniai metodai… Žino, kad pusė namo negyvenama, bet vistiek nori prastumti renovacijos projektus bet kokia kaina. Ir kas mokės už tuos tuščius butus? Visi likusieji. Šitas namas dar laiku suspėjo apsisukti ir pakeisti administratorių, mums nepavyko ir ilgai kentėjome nuo užslėptų grasinimų… anksčiau buvau teigiamai nusiteikusi už renovaciją, bet po tų metodų pakeičiau nuomonę. Ne taip turi būti informuojami žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto