Aerodromas pradeda sezoną

Nuotrauka iš klubo archyvo

Nuo gegužės pirmosios sezoną pradeda ir rajono gyventojus dangaus teikiamu adrenalinu pasimėgauti kviečia Julijono Kumpikevičiaus aerodromas.
Balandžio pabaigoje į Mažeikius atvyko pilotas iš Šiaulių karinės oro bazės, kuris išbandė, kaip naujajam sezonui paruoštas J. Kumpikevičiaus aerodromo lėktuvas „AN-2“.
„Visą žiemą lėktuvas „ilsėjosi“ aerodrome, sezono pradžioje privalu nuodugniai patikrinti, kaip jis paruoštas skrydžiui. Atvykęs šiauliškis karo lakūnas kartu su mūsiškiu lakūnu Vidmantu Macevičiumi paskraidė, patikrino lėktuvo įrenginių darbą ir pripažino, kad jis tinkamai parengtas sezonui“, – pasakojo aerodromo instruktorius, treneris Rimantas Morkūnas.
Tačiau tai ne paskutiniai oro transporto priemonės patikrinimai – kaip automobiliams techninė apžiūra, taip lėktuvams kas metai privaloma tikrinti pasiruošimą skrydžiui. Mažeikių aerodromo lėktuvui leidimas galioja iki gegužės 23-iosios. Iki to lauko laukiama atvykstant Civilinės aviacijos administracijos orlaivių skyriaus specialisto, kuris patikrins lėktuvą ir užpildys dokumentus dėl jo tinkamumo eksploatuoti.
Pasak R. Morkūno, per žiemą buvo paruoštas ir aerodromas – nudažyti skydai, atnaujintos rodyklės ir prieigų ženklai, suderintas radijo ryšys, žodžiu, nuo gegužės pirmosios prasideda naujasis darbo sezonas, kuris trunka, priklausomai nuo oro sąlygų, dažniausiai iki spalio.

Plačiau apie šiemet siūlomas paslaugas J. Kumpikevičiaus aerodrome skaitykite antradienio „Santarvėje“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto