Aerodrome pradėtas aktyvus sezonas

Praėjusį šuolių su parašiutu sezoną aeroklube pirmuosius šuolius atliko beveik 300 žmonių.
Nuotrauka iš Mažeikių aeroklubo archyvo

Nuo gegužės Julijono Kumpikevičiaus aerodromas pradėjo savo aktyvią kasdienybę: po žiemos atnaujintas šuolių parašiutu sezonas, atvyksta aviaturistai, rengiamasi komisijai, kuri tikrins aerodromo tinkamumą eksploatuoti.

});

Įvertins komisija  

Julijono Kumpikevčiaus aerodromas pirmosiomis gegužės dienomis pradėjo sezoną. Šiemet atidarymas buvo neįprastas: surengta visuotinė talka, kurios metu tvarkyta aplinka, beveik 800 metrų ilgio aerodromo kilimo ir tūpimo takas, riedėjimo takai buvo lyginami dinaminiu plentvoliu. Taip pat atnaujinamas klubo inventorius, pastatyta nauja meteorologinė stotelė ir vėjarodė.

„Pradėdami 22-ąjį sezoną, dėmesį skyrėme parašiutų apžiūrai, tačiau didžiausias dėmesys buvo skirtas aeroklubo lėktuvui „AN2“: buvo atvykęs Civilinės aviacijos departamento Orlaivių skyriaus viršininkas, kuris patikrino lėktuvą nuo aukščiausios propelerio vietos iki užpakalinio rato ir lėktuvui buvo dar metams išduotas leidimas eksploatuoti“, –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto