Aerodromui skirta išeivijos lietuvių parama

Jono Strazdausko nuotrauka

Kaip pranešė Savivaldybės Ryšių su visuomene skyrius, Mažeikių J. Kumpikevičiaus aerodromas sulaukė kraštiečių paramos.
Long Island universiteto profesorės, civilinės aviacijos pradininko Julijono  Kumpikevičiaus dukters dr. Giedrės Kumpikaitės iniciatyva Lietuvių piliečių klubas skyrė Mažeikių J. Kumpikevičiaus aerodromui 10 tūkstančių JAV dolerių paramą.
Šios lėšos skirtos aerodromo gruntiniam kilimo-tūpimo takui renovuoti.

6 Atsakymai į “Aerodromui skirta išeivijos lietuvių parama”

 1. prajuokino parašė:

  Prajuokino tas skaiciuotojas. Ar esi pats nors lita kam nors remti paaukojes? Pamate tokia juokinga suma, kuria aviacijai skyre savivaldybes ale komisija, tautieciai uz Atlanto susimete, ir skyre 10000 doleriu, kad bent pakilimo nusileidimo taka zmones galetu susitvarkyti. Va tie, kas paaukojo tuos pinigus, jie ir patikrins, paskaiciuos, be tavo pagalbos. Linkime sekmes ponui Morkunui, ir visiems Mazeikiu sportininkams!

 2. jo parašė:

  Kazko mazoki skaiciai isdestyti? Kaip reikia i tokius ir isijausti,ka padaryti? Bet vistiek mes noresime skaiciuoti…Sekmes !

 3. mazeikiske parašė:

  Ponai komentatoriai, skaitykite laikrasti, ir viska suzinosite. Liepos 16d laikrastyje parasyta, kiek kokiam klubui skirta. Pvz: Mazeikiu auto sporto klubui-12400lt, Olimpo sporto klubui-10000lt, Karate klubams- po 2000lt, ir taip toliau. O Aviacijos sporto klubui- 1350litu. Taigi darykit isvadas, ant kiek brangus sis sportas, ir kiek lesu jam skirta. O prase Morkunas 4000 litu, kad sumoketi uz lektuvo resursu patikrinima ir prieziura. Vienu zodziu, paskaitykit straipsni, ir patys suprasit, kad ne visos sporto sakos pas mus lygios.

 4. joo parašė:

  Butu gerai ,kad parasyty kiek skirta,kas bus padaryta ir kiek sumoketa? Iseivijos Lietuviai paaukojo lesas,tai butu gerai,kad jos butu saziningai panaudotos ir pie tai zinotu Mazeikiu liaudis… Laikas kontroliuoti..

 5. xa parašė:

  o kur zinai kiek tas morkunas prase. gal kartu buvai

 6. mazeikiske parašė:

  Labai dziaugiuosi, kad bent uzsienio lietuviai neliko abejingi, ir skyre lesu aeradromo pakilimo takui tvarkyti. Lenkiu galva pries pona Rimanta Morkuna, kuris tiek metu be atlygio dirbo, kad butu garsinamas Mazeikiu vardas.. O musu valdziazmogiams, kurie taip nesaziningai isdalino ORLEN LIETUVA skirtas lesas, turetu buti geda. Dauguma tu ponu, kurie sedi rajono taryboje, yra verslininkai. Galejo ir jie prisideti prie aerodromo islaikymo, juolab, kad ne milijonu ponas Morkunas prase. Geda!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto