Agresija kovos menuose netoleruojama

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Visą šalį sukrėtęs nusikaltimas, kai merginos sumušimu ir bandymu išžaginti įtariamas kovų menų atstovas, sukėlė diskusiją: ar kovinės sporto šakos neugdo nusikaltėlių? Mažeikiuose jau ilgus metus veikiančių karatė klubų atstovai teigia, kad mūsų sportininkų patirtis ir pavyzdžiai rodo, kad tėveliai gali būti ramūs – agresija šiuose klubuose netoleruojama.

Karatė klubų vadovai pritaria, kad šios sporto šakos sportininkai yra vaikščiojantys šaltieji ginklai, kurie fiziškai ir techniškai yra pasiruošę ekstremalioms situacijoms.
„Karatė yra ne vien kovos menas, bet ir gyvenimo būdas, kuris prasideda nuo pagarbos. Mūsų klubai – tai tokia pat mokykla, kaip muzikos ar šokių, čia vaikus žingsnis po žingsnio mokome pagarbos, kovų menų filosofijos. Šis sportas prasidėjo nuo gynybos prieš puolimą, nuo blokuojamų smūgių. Mišrių kovų menai, kuriems atstovavo įtariamasis, gilių tradicijų neturi, o štai karatė jau giliomis senovės tradicijomis pagrįstas sportas“, – aiškino karatė klubo „Žemaitis“ vadovas Rolandas Volkovas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto