AIDS diena Mažeikiuose paminėta seminaru

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas seminaro dalyviams išsamiai papasakojo apie AIDS ir kitas socialines ligas, jų atsiradimą, paplitimą, prevencines priemones. Jurgitos JOKUBAUSKIENĖS nuotr.

Šį penktadienį, gruodžio 1 ąją, šalyje minima Pasaulinė AIDS diena. Ta proga Mažeikių kultūros centre vyko renginys, skirtas šiai dienai. Renginyje dalyvavo ir Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro direktorius Saulius Čaplinskas.
Svečias seminaro dalyviams išsamiai papasakojo apie AIDS ir kitas socialines ligas, jų atsiradimą, paplitimą, prevencines priemones, atsakė į dalyvių pateiktus klausimus. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Audronė Jurdonaitė-Ostrauskienė kalbėjo apie atsakomybę už narkotinių ir psichotropinių medžiagų laikymą ir platinimą, informaciją apie atliktus darbus pateikė laikinai biuro direktoriaus pareigas einanti Oksana Budienė.
Pakilią nuotaiką kūrė Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokyklos auklėtinio Jono Vozbuto pasirodymas, choreografijos mokyklos šokių kolektyvo „Niuansas“ šokėjos ir moksleivių namų dainos studijos „Kregždutė“ atlikėja Ksaverija Vaičiulytė.
Mažeikių visuomenės sveikatos biuro surengtas seminaras buvo skirtas aštuntų ir vyresnių klasių mokiniams. Biuro duomenimis, iš viso renginyje dalyvavo apie 300 rajono ugdymo įstaigų auklėtinių.
Aktualijos, gyvenimas, sveikata, švietimas
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto