Aikštelės nuoma – su korupcijos prieskoniu?

Iki šiol automobilių stovėjimo aikštelėje Pavenčių gatvėje tebėra „Pajūrio kartingų“ bendrovės suvežtos automobilinės padangos, kiti jų daiktai. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Nesibaigia diskusijos dėl automobilių aikštelės Pavenčių gatvėje nuomos. Tarybos sprendimu, aikštelės dalis ne konkurso būdu buvo išnuomota bendrovei „Pajūrio kartingai“. Nuomos sutartis galiojo iki praėjusių metų spalio pabaigos. Likus kelioms dienoms iki sutarties pabaigos, ji buvo nutraukta.
Praėjusį mėnesį vykusiame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje nuspręsta šią aikštelę vėl išnuomoti pramoginių kartingų paslaugoms teikti. Ne visus tarybos narius toks sprendimas tenkino. Yra manančiųjų, kad jis „kvepia“ korupcija.
Įtarimų kelia ir tai, kad iki šiol aikštelėje tebėra „Pajūrio kartingų“ bendrovės suvežtos automobilinės padangos, kiti daiktai. Dėl šios priežasties kai kuriems politikams kyla įtarimų, kad, dar net nepaskelbus konkurso, nugalėtojas buvo žinomas – tie patys kretingiškiai.
Dar labiau įtarimus sustiprino tai, kad nuomojamos aikštelės paskirtis apibrėžta – ji nuomojama pasivažinėti pramoginiais kartingais. Savivaldybės vadovai šiuos įtarimus kategoriškai neigia.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

10 Atsakymų į “Aikštelės nuoma – su korupcijos prieskoniu?”

 1. Polcherija parašė:

  Greičiausiai kvepia pavydu,o ne korupcija.

 2. OL parašė:

  Konkursas veiklai buvo paskelbtas. Kiek pamenu minimali nuomos kaina 400Eur/mėn. Jei laimėjo, vadinasi jų kaina buvo didžiausia iš pasiūlytų.
  Taip, kad duskit pavyduoliai!

 3. Antanas parašė:

  Jau geriau tie kartingai, nei visokios britvos ar mašinis naktim padangas cypina.

  1. Anonimas parašė:

   Taip,Antanai,jūs teisus.Ir tegu nenusišneka tie,kam kažkas smirda. Kur dingo Pavenčių gatvės tvarkytojai?Kada bus tvarkomi pėsčiųjų takai nuo Daukšos gatvės į Eifelį?Sudėjo trinkeles į balą,jos jau baigia užželti.O kaip atrodo plotas tarp Norfos,autoplovyklos ir Pavasario gatvės? Ir kokia ten landynė užkaltais langais Linelio darželio teritorijoje?O kaip atrodo Pavasario mokyklos stadijonas? Apžvalgos aikštelė Pavenčiuose jau irsta,lentos raitosi ir kilnojasi,o tik rudeniop pastatyta.Gal pasidomės ponai viršininkai,užuot ieškoję sliekų ant asfalto.

  2. polcherija parašė:

   sutinku

 4. Tiesa parašė:

  Tokia aikštelė kainuotu didelius pinigus, čia jie nemokamai ja gauna. Todėl ir korupcija.

 5. Hm parašė:

  jo, labai didele ,,korupcija“ 140 euru per menesi ar kiek ten?

 6. B. parašė:

  Man atrodo, kad korupcija kvepia pradėta ir nebaigta Pavenčių gatvės rekonstrukcija, o ne kažkokia, niekam netrukdanti vaikų užsiėmimų aikštelė. Kur dingo darbininkai ir technika? Gatvė baisi, išrausta, išgriauta. Man maloniau, kai vaikai randa užsiėmimą, o nesišlaisto gatvėmis.

 7. Inga parašė:

  ir ko ta kartingų aikštelė užkliuvo? Jei vietiniai verslininkai vaikų, paauglių užimtumu nesirūpina, tai kodėl to negali padaryti ateiviai. Aikštelė geroje vietoje, niekam netrukdo, tad viskas gerai. Ar geriau buvo, kai prieš keletą metų ten automobiliais suvažiuodavęs jaunimas, neaišku, ką veikdavo. Daugiau tokių pramogų jaunimui – riedlenčių parką išgriovė, nes niekas nesiryžo jo sutvarkyti – gėda!- ir niekas nežada jo vėl pastatyti… Ot kad taip mūsų „kieti“ verslininkai susikooperuotų ir pastatytų naują parką. Didelis respect jiems būtų…

 8. Tu matai kaip parašė:

  Eik tu sau, kvepia jiems korupcija. Ivardinkit prasom, kam cia taip kvepia? Jauciu dabar kvepia tiems patiems, kuriems praejusiose kadencijose sukamos varkes nekvepejo, nes suko savi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto