Aiškėja kandidatai į Mažeikių merus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savivaldybių rinkimų komisijoms teikiami kandidatų sąrašai ir kandidatų pareiškiniai dokumentai  atskleidžia, kurie mažeikiškiai siekia rajono Savivaldybės mero posto.  

Savivaldybių rinkimų komisijoms kandidatų sąrašai ir kandidatų pareiškiniai dokumentai turės būti pateikti vėliausiai iki sausio 15 d. 17 val.
Mažeikių rajono savivaldybės rinkimų komisijos pirmininko pavaduotojas Romualdas Milevičius informavo, kad pareiškinius dokumentus pateikė penkios partijos: Socialdemokratų, Tvarka ir teisingumas, Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis bei visuomeninis rinkimų komitetas „Mažeikių kraštas“.
Kol kas pareiškinių dokumentų nepateikė Darbo partija bei politinės kampanijos dalyviais įsiregistravęs rinkimų komitetas „Kitaip“, Zigmas Pakalniškis bei Daiva Šideikienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

22 Atsakymai į “Aiškėja kandidatai į Mažeikių merus”

 1. taip parašė:

  Svarbu sąžiningas ir atsakingas,nebijantis kovoti su korupcija!, Taip pat svarbu,šalia naujo Mero sąžiningi dirbantieji. Reikia,kad būtų ateisti visi,miegantys ir jokios naudos neduodantys Savivaldybėje pensninkai ir gražuolės.. Mažeikiams reikia jauno ir mastančio kandidato į Mero postą,bet ne vagiliaujančio!

 2. Tai jau to parašė:

  TIKRAI pritariu Jums!

 3. TIKRAI parašė:

  Matau du rimtus kandidatus-p.Bartkevičių ir p.Rimkienę.Matosi,kad jiems dar rūpi mažeikiečių problėmos.

 4. Jonas parašė:

  Gražiausiai, kad mero posto siekia Kačerauskienė… Visur buvusi ir niekur nepritapusi…

 5. Tik tiek parašė:

  Tik du normalūs kandidatai!!!

 6. Jonas parašė:

  Vardu,prisistatęs pilietis apkaltino L.Rimkienę visokiais dalykais .Matosi, kad žmogus atstovauja tai Mažeikių nomenklatūrai, kuri mus valdė iki šiol t.y.visokie kakčiai,kryžiai,jurkai ir pan.Žmogus jaučia baimę,kad būsimuose rinkimuose L.Rimkienė turi didelių šansų, kitaip negu snundų rašinėtoja.Todėl snundų rašinėtoja jam ir neužkliūva, kas gi už tokią balsuos.Žino, vardu prisistatęs žmogus, kad L.Rimkienė gynė mažeikiečių interesus teismuose, nuo suįžulėjiusio monopolisto Sauridos,Reiškia ji išmano teisę.Tam žmogui atrodo kitaip, sako jis, kad Rimkienė ,Riomeryje tik pasimokė teisės…Aplamai, visiem mažeikiečiam tenka priminti, kad nė viena buvusi ar esama valdžia nė nebandė kaip nors pažaboti Sauridos

 7. rasa parašė:

  „Įdomu“ būtų pažiūrėti, kaip D.Šideikienė pradėtų darbą, būdama Mere. Kaip gali žmogus, kuris nieko nesugeba, vadovauti rajonui? Tai juk ne skundą parašyti. Tiesiog …. nesamonė gautūsi.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Mano nuomone, pats blogiausias meras, kurį gali išsirinkti mažeikiškiai- tai TS-LKD pirmininkė L. Rimkienė. Kiek man teko su ja bendrauti, tai iki šio negaliu pamiršti jos arogancijos ir pasipūtimo: man susidarė įspūdis, kad jai paprastas žmogus ( nepriklausantis miesto elitui, neužimantis jokio vadovaujančio posto, neturintis įtakingų giminių ar pažįstamų, neturintis aukštojo išsilavinimo- nebent yra „klestintis verslininkas“, o tai reiškia- turtingas ir t.t.) nevertas jos dėmesio ir laiko. Tie vargšai „mužikai“, ko gero, prisimenami tik tada, kai šito reikia pačiai poniai L. Rimkienei, pvz. kai artėja savivaldybių, seimo ar, kaip dabar, mero rinkimai ir dėka šių bėdžių galima pasidaryti reklamą. Gal čia tik piktų žmonių kalbos, bet kiek man teko girdėti, tai Mažeikių skyriaus TS-LKD pirmininke ji tapo, kaip liaudyje sakoma, eidama per galvas. Bet tas faktas, kad ji keletą metų neakivaizdžiai Romeryje pasimokė teisės, manęs neįtikino, kad ji išmano teisę. Kalbėti, kad tik kalbėti, dar nereiškia būti savo darbo žinovu. Bet, kaip ten bebūtų, tai Jūsų teisė rinktis.

 9. Antose parašė:

  gerai, kad Daiva neišsigando kišeninio mero, kuris po metų bus užmirštas ir priėmė iššūkį.

 10. Vardas (privalomas) parašė:

  Sauridos vadas tikrai nevaldo Antano Tenio – jį tik žmona su marčia ,kuri ne giminė , ko gero tegali valdyti.

 11. issirinkite parašė:

  Sauridos vada geriau,jis vistiek jus valdo,tai kam ji slepti?

 12. Atsiradau parašė:

  Kaip gerai , kad Daiva Šideikienė vėl kandidatuoja į rajono savivaldybės tarybos narius -bus už ką balsuoti.

 13. vija parašė:

  Negi dar atsirastų tokių kurie balsuotų už Šideikienę???? Nu tada, Lietuva kur tu eini…………………

 14. komentatorius parašė:

  Geresnio kandidato į merus nei dabartinis meras Antanas Tenys nera.

 15. Rozai parašė:

  Geriau Kaktys negu raudonas pomidoras Čepys

 16. Roza parašė:

  Pasiziurekite konservatoriu sarasa:trecias is eiles Kaktys.

 17. ? parašė:

  O katras čia pijokas?

 18. sigis parašė:

  Jei nebus rinkimuose svanco tai uz ka reiks balsuoti :(

 19. dd parašė:

  dieve šventas , ir pijokai į merus, pasaulio pabaiga

 20. realistas parašė:

  ROZAI – baisu, kad tokie smegenų kastratai dar prie kompo prieigas turi. Prasiplauk galvą, išsipagiriok ir pasižiūrėk į kalendorių – dabar jau 2015 o ne 1997 metai.

 21. to roza parašė:

  komentaras ne į temą visai

 22. Roza parašė:

  Kiek gi gali buti Kaktys valdzioje,seniai laikas uzleisti vieta kitiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto