Akcija „Bėgame už laisvę“ sulaukė savanorių

Nuotrauka iš Mažeikių rajono savivaldybės svetainės.

Mažeikiškiai ir miesto svečiai jau trečią kartą Vasario 16-ąją pradės laisvės bėgimu. Antradienį vyko susitikimas su akcijos „Bėgame už laisvę“ savanoriais, kurie rūpinsis, kad renginys vyktų sklandžiai ir saugiai. Pasiskirstyta pareigomis, aptartas darbų organizavimas.

Aptartos savanorių pareigos

Savivaldybės administracijos Bendrasis skyrius informavo, kad į pirmąjį susitikimą atvyko gausus būrys savanoriauti pasiryžusių jaunuolių ir Trečiojo amžiaus universiteto atstovų.
Savanoriai darbą turėtų pradėti jau vasario 15-ąją. Organizatoriai ir jų pagalbininkai ruošis dalyvių registracijai, tvarkys patalpas, kuriose atvykusieji galės persirengti, pasiruošti startui.
Savanorių pareigos – pasirūpinti bėgikų registracija renginio dieną, išdalyti numerius, prižiūrėti tvarką, baigus bėgimą, kiekvieną dalyvavusįjį papuošti medaliu. Jiems teks padėti dalyti košę ir daugybė kitų pareigų.

Dalyvių vis daugiau

Priminsime, kad šį bėgimą organizuoja Mažeikių bėgikų klubas „Penki kalnai“. Jo vadovė Milda Zubavičienė susitikime pristatė būsimo renginio scenarijų: vaikai iki 10 metų bėgs 400 metrų distanciją, jaunuoliai iki 16 metų – 1,2 kilometro distanciją, o suaugusieji savo jėgas galės išbandyti 3,3 ir 10 kilometrų distancijose.
Akcijos organizatorė pastebėjo, kad kasmet norinčiųjų dalyvauti bėgime vis daugėja. Pirmaisiais metais bėgo kone 800 dalyvių, praėjusiaisiais jau – 1 100 bėgikų, o šiemet jų laukiama dar daugiau. Bendrojo skyriaus pateiktame pranešime informuojama, kad šiuo metu jau užsiregistravo beveik 850 žmonių, norinčių bėgti už laisvę. Tikimasi, kad Mažeikių gatves užlies 1 300 bėgimo entuziastų, juos palaikyti atvykusių draugų, šeimos narių ir žiūrovų.

Nuotrauka iš Mažeikių rajono savivaldybės svetainės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto